Měl zavraždit manželku a dvě dcery slavného moderátora. Britská policie pátrá po muži s kuší

před 1 týden 46

Oběti trojnásobné vraždy v Bushey policisté identifikovali jako manželku a dvě dcery komentátora BBC Johna Hunta. Na místo dorazily tři sanitky, vozidlo záchranné služby a letecká záchranná služba. Přes veškerou snahu museli ale zdravotníci na místě prohlásit všechny tři ženy za mrtvé, píše The Guardian.

ČTĚTE TAKÉ: Televizní hvězda pašovala kokain ve velkém. Částky šly do miliard, po přiznání jí hrozí vězení

Hledaným je 26letý Kyle Clifford. Policie neuvedla, jaké měl vazby na tři zavražděné ženy, podle informací médií jde o bývalého partnera jedné z dcer. Jako někdejší člen ochranky jednu kuši vlastní.

Detektivové se podle deníku Daily Mail domnívají, že by se stále mohl nacházet na území hrabství Hertfordshire nebo v severním Londýně. Jeho sousedé ho často popisují jako „normálního a milého kluka“. „Chodili jsme spolu na stejné večírky a poflakovali se po Enfieldu. Nikdy nepůsobil divně nebo agresivně,“ řekla jedna z jeho známých.

„Naším cílem je chránit bezpečnost veřejnosti a najít Kylea Clifforda, po kterém se pátrá v souvislosti s vraždou tří žen. Domníváme se, že byla cílená,“ sdělil podle BBC na tiskové konferenci nadporučík Supt Simpson, který dodal, že kromě kuše mohl vrah použít i jiné zbraně. Ozbrojení policisté zatím prohledali Cliffordův dům v Enfieldu, pátrání bude podle Sky News pokračovat.

Hunt je hlavním komentátorem dostihů v rádiu BBC, jeho hlas znají miliony lidí. Podle britských médií našel těla v úterý brzy večer poté, co se vrátil domů z reportáže na dostihovém závodišti Lingfield Park, které se nachází jižně od Londýna.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Ze speciálně rozstřižených kalhot vytáhl přirození. Policie pátrá po onanistovi z metra

Přečtěte celý článek