Milí přátelé, rád bych Vám popřál hezké, klidné, veselé a požehnané Velikonoce prožité s Vašimi blízkými. Velikonoce jsou největ...

3 měsíce starý 13
Milí přátelé, rád bych Vám popřál hezké, klidné, veselé a požehnané Velikonoce prožité s Vašimi blízkými. Velikonoce jsou největšími křesťanskými svátky a jsou spojené i s naší národní tradicí. Jsou o zmrtvýchvstání. Doufejme, že z mrtvých vstane i naše národ mořený pandemií koronaviru i globalisty. Evropská unie, globalisté a sluníčkáři nám chtějí diktovat a vzít naši vlast, naše hodnoty, naše tradice. Chtějí rozbít naše národy a rodiny. Nesmíme si tyto hodnoty nikým nechat vzít. Nesmíme si nechat vzít Naději, že vše dobře dopadne.

My v SPD uděláme vše proto, abychom se u nás v České republice nemuseli kvůli sluníčkářům a muslimským imigrantům bát slavit Velikonoce a Vánoce. Uděláme vše pro to, aby u nás muslimové nedemolovali kostely, nestavěli mešity a aby se čeští občané nemuseli bát, že je na ulici přepadnou imigranti, jak se to děje v západní Evropě, a to i v době koronavirové pandemie.

Užijte si klidné Velikonoce, svátky Vzkříšení, a doufejme, že i když se na první pohled zdá, že Evropa i evropská civilizace umírá, bude vzkříšena stejně jako Kristus o Velikonocích. Nesmíme si nechat vzít Naději, že vše dobře dopadne.

Ještě jednou veselé Velikonoce a vše dobré.

Zdroj