Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) se nakazila koronavirem. Oznámila to dnes na twitteru. Nemoc covid-19 jí v pondělí potvrdil test. Uvedla, že má mírné příznaky onemocnění a minimálně 14 dní bude v izolaci.

Praha 12:28 30. března 2021

Jana Maláčová, ministryně práce a sociálních věcí | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Tak už mě to taky dostihlo. Mám covid-19, včerejší test mi vyšel pozitivní,“ uvedla ministryně.

Tak už mě to taky dostihlo. Mám Covid-19, včerejší test mi vyšel pozitivní. Mám mírné příznaky respiračního onemocnění a budu minimálně 14 dní v izolaci.

11:08 – 30. 03. 2021

5 85

Z členů vlády nemocí už prošli ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO), ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO), vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček a ministr zemědělství Miroslav Toman (oba ČSSD). Maláčová byla kvůli epidemii několikrát v dobrovolné izolaci.

Někteří ze 14 členů vlády jsou proti nemoci covid-19 už očkováni. Vedle premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), kteří dostali vakcínu mezi prvními, byli podle dřívějších informací Televize Seznam očkováni Metnar, Toman a ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO).

ČTK

Nejčtenější

Nejnovější články

  1. Automatická doporučení se netrefují do vkusu fanouškům tvrdého rocku a hip-hopu, ukázala studie

  2. Trenér Růžička u hokejistů extraligového Hradce skončil, nahradí ho Martinec

  3. Ministryně práce Maláčová má covid-19, příznaky onemocnění jsou podle ní mírné

  4. ONLINE: Německo prodlužuje hraniční kontroly. Podle Seehofera je situace v Česku epidemicky nestabilní

  5. Méně spojů na koridoru. Cestující na trati Praha – Česká Třebová čeká po dobu dvou let omezení

  6. Pražský hrad ruší bezpečnostní kontroly při vstupu do areálu. Otevře i Jelení příkop

Aktuální témata

Koronavirus, Petr Kellner, MS hokej 2021, Parlamentní volby 2021, Výsledky voleb v obcích, Film, Koronavirus v Česku, Statistika nehod, Olympijské hry 2020 Můj rozhlas, Vinohradská 12, SK Slavia Praha, Petra Kvitová, Euro 2020, Počasí, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Seznam ministrů, Zprávy z domova, Zprávy ze světa, Datová žurnalistika, SPORT - rychlé zprávy, Fotbal online, Hokej online, KLDR, Předvolební průzkumy, Afghánistán, Rychlé sportovní zprávy, Gabriela Koukalová, Sýrie, Bramborový salát, Bitcoin, Ester Ledecká, EURO 2020, ZŠ Plynárenská Teplice, Sucho, Izrael, Real Madrid, Kim Čong-un, Donald Trump, Nemocnice na Bulovce, Andrea Vrbovská, Tomáš Horáček, Zuzana Čaputová

Doporučujeme