Mladá dívka po večírku zabrala za špatné dveře. Místo vstupu na toaletu ji rozdrtila skříň

4 měsíce starý 39

Jednadvacetiletá Chloe Haynesová byla nalezena mrtvá v proslulém hotelu v centru města 10. září v 6:37 hodin ráno poté, co na místo dorazila záchranná služba. S děsivým incidentem se svěřila webu Daily Mail její matka.

Devětačtyřicetiletá Nicola Williamsová tvrdí, že skříň spadla ze zdi a rozdrtila dívce průdušnici poté, co mladá žena „zmateně“ vstala z postele po noční zábavě. „Chloe odešla z obce Pwllheli kolem 19:40, šli do hotelu Adelphi, kde se konal nějaký zásnubní večírek nebo něco takového,“ sdělila její matka z Wrexhamu v severním Walesu.

Divoká zábava

Tento večírek měl být zřejmě docela divoký. „O půlnoci už pila panáky a tak dále. Byla trochu opilá, takže ji její přítel vzal zpátky do hotelu, aby se z toho vyspala, a pak šel zase ven,“ pokračovala matka ve vyprávění.

Tím pádem mohla i ztratit pojem o tom, kde přesně se nachází. „Nevěděla, kde je, a zabrala za dveře od skříně. Asi si myslela, že jsou to dveře na záchod,“ podotkla zdrcená matka. Skříň podle ní byla velmi stará, a navíc těžká.

Williamsová uvedla, že se přítel její dcery vrátil do pokoje v časných ranních hodinách, dívku našel zavalenou nábytkem. „Křičel, aby přivolali pomoc. Dva muži z jiných pokojů přišli, aby pomohli skříň z Chloe sundat, ale na záchranu jejího života už bylo pozdě,“ popsala.

Bojovala se sebevědomím

Okolí zesnulé mladé dívky nešťastné tragédii nemůže uvěřit. „Milovala zvířata, měla malého pejska Archieho, kterým byla posedlá. Máme tolik jejich společných fotek,“ svěřila se Williamsová. Chovala se prý jako ostatní dospívající dívky. „Byla krásná, ale bojovala se sebevědomím, takže vlastně nevěděla, jak je krásná, a to ji dělalo krásnou i uvnitř. Byla velmi milá,“ vzpomínala matka.

Ta je nyní odhodlaná zjistit, jak přesně k incidentu došlo, chce „znát každý detail“. „Nevím, jak dlouho tam byla, než zemřela. Bylo nám řečeno, že někdo kolem třetí hodiny ráno slyšel z pokoje hluk, ale nenahlásil to,“ dodala.

Vše je zatím předmětem vyšetřování. „Můžeme potvrdit, že provádíme vyšetřování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souvislosti s úmrtím v hotelu Adelphi, ke kterému došlo 10. září,“ uvedl mluvčí liverpoolské radnice uvedl. On i kriminalisté nyní čekají na další svědectví, které by pomohlo incident rozluštit.

Zdroj