Mobilní doplněk Slinger. Šnůrka na krk, kabelka, věšák, stojánek, pěněženka a pouzdro na občanku v jednom

6 měsíce starý 12

Slinger je stejnojmený produkt startupu, který se pouští do oblasti mobilního příslušenství s velmi netradičním univerzálním doplňkem. Slinger není jen tuctové poutko na krk nebo obyčejný stojánek, ale kombinace několika samostatných doplňků, které byste možná samostatně nevyužili. Jenže jejich kombinace je praktická a efektivní zároveň.

Slinger je patentovaný doplněk na telefon, jehož součástí je vysouvací poutko, díky kterému můžete telefon pověsit na krk, nebo za rameno jako kabelku. Pokud poutko zkrátíte, můžete telefon zavěsit, třeba na věšák v letadle, který je umístěn na sedačce před vámi. A to, jak horizontálně, tak i vertikálně.

Klepněte pro větší obrázek
Slinger je stojánek, poutko, věšák i úložiště platebních karet a dokladů. Přilepíte jej k libovolnému krytu telefonu, nesmí však být vyrobený ze silikonu

Součástí krytu je i stojánek, který v zavřeném stavu odpočívá na zádech. Pod ním najdete ještě úložiště pro platební karty, přes průhledný kryt si můžete nechat prosvítat např. občanku nebo kartu na MHD. Volitelně si můžete ke Slingeru přidat ještě řetízek pro klíče nebo kartu blokující RFID, a tím tak ochránit svou platební kartu před možným „oskenováním“ platebním terminálem.

Zvolíte si barvy i délku poutka

Slinger není navázán na konkrétní modely. Jedná se o doplněk, který nalepíte na váš stávající kryt. Jen se nesmí jednat o obal, který je vyrobený ze silikonu, protože k němu Slinger nepřilne. Poutko je k dispozici v krátké a delší variantě, volit můžete i materiály, barvu řetízku i gumy, která dosedá přímo na zadní kryt. Příslušenství je k dispozici černé, bílé, a v průhledném barevném provedení. 

Slinger - univerzální doplněk k mobilu: 

Slinger vychází na 40 dolarů (860 Kč), za pár dolarů lze k němu přikoupit kryt na platební karty/stojánek, řetízek nebo klip pro klíče. Největší vadou na kráse je jeho dostupnost, Sligner je v tuto chvíli možné objednat jen v USA. Mělo by však být jen otázkou času, než se stejnojmenný startup rozhodne se svým produktem expandovat i dále do světa.

Zdroj: Businesswire

Zdroj