Moderátor Suchoň prozradil, kdy prožívá nejhorší chvíle. Plánuje s manželkou další dítě?

6 dny starý 14

„Role manžela a táty je ta nejlepší, kterou jsem kdy měl,“ prozradil Suchoň na tradiční letní akci televize Prima. Na obrazovce vypadá vždy seriózně, doma se však promění.

„Seriózní není vůbec. Když ho člověk pak vidí moderovat akce, je to něco jiného. Doma je usměvavý a srandista,“ netajila se manželka Klára a dodala, že partner je buď v práci, nebo se stará o syna. A ničeho se neštítí.

A jaké je malý Sebastian miminko? „První měsíce byly těžké, to ví každá maminka. Moc nespal, ale teď je už zlatíčko, nechá nás vyspat klidně devět hodin,“ popsala Suchoň Koukalová.

Do práce mu přijde 25 fotek denně

Moderátora prý nová životní situace změnila k lepšímu. „Věděl jsem, že z toho budu hotovej, ale že takhle, to jsem nečekal. Otcovství je ale součást mojí DNA a bez něj už nefunguju. Je to nádherný,“ svěřil se. Sebastian prý tátu poznává i v televizi. Matka tvrdí, že díky „zvláštnímu hlasu“.

Nejtěžší chvíle pro Suchoně nastávají, když odejde do práce. Vždy mu ale přijde za den přibližně 25 fotografií a videí, což potřebuje. „Ale smutno je mi hned, co se za mnou zavřou doma dveře. Okamžitě bych se vrátil,“ říká.

Manželé nevyloučili, že by rodinu v budoucnu rozšířili. „Na tuto otázku odpoví moje tisková mluvčí, manželka,“ byl nejdříve tajmený Suchoň. „Nikdy neříkej nikdy, ale kdyby to nedopadlo, jsme naprosto šťastní a spokojení,“ uvedla Klára.

Zdroj