Mrzí mě to, omluvil se moderátor Železný za hádku se strážníky

2 měsíce starý 12

„Vteřina, kdy se dovíte: blízký se neuzdraví. Zastavíte. Blbě. Strážník hned řve. PAK zapne kameru. (A MP video sestříhá). I tak měla má reakce být jiná! Mrzí mě to, omlouvám se. J.,“ napsal Železný na svůj Twitter.

O dohadování s řidičem v centru Prahy informovali v pondělí strážníci na sociální síti. Zveřejnili záznam z kamery, která zachytila jejich dohadování s mužem, který na Václavském náměstí špatně zaparkoval své audi a poté ještě popojel na přechod pro chodce.

Strážníci podobu řidiče rozostřili a zkreslili mu hlas, naznačili ale, že jde o známou osobu. Železný se k záznamu vyjádřil v úterý. Uvedl, že si ho pustil poté, co se ho na něj ptali novináři.

Včera mě “přepadla” bulvární TV (její právo) k jakémus videu. Nechápal jsem. Tak jsem dnes shlédl: Vteřina, kdy se dovíte: blízký se neuzdraví. Zastavíte. Blbě. Strážník hned řve. PAK zapne kameru. (A MP video sestříhá). I tak měla má reakce být jiná! Mrzí mě to, omlouvám se. J. pic.twitter.com/6437A7soTu

— Jakub Železný🇨🇿 (@JakubZelezny) March 21, 2023

Podle záznamu Železný se strážníky nechtěl spolupracovat, test na drogy podstoupil až po příjezdu státní policie. Rozzlobeně strážníkovi vyčítal arogantní chování a lhaní, strážník naopak řidiče žádal o doklady, přičemž se muž zpěčoval a odmítal spolupráci. Když se měl čtyřikrát podepsat na složenky, odvětil: „Udělám křížek a kolečko, to je třeba můj podpis.“

Strážníci zveřejnili video z hádky s řidičem. Naznačili, že jde o známou tvář

Krimi

Městská policie nesdělila, kdy přesně záznam pořídila. Mluvčí strážníků Irena Seifertová přislíbila, že to během úterý ještě zjistí. Videozáznam umístila na Facebook v rámci prevence, aby informovala o různých incidentech při řešení přestupků.

Datum může hrát v tomto případě roli, protože Železný ve své omluvě naráží na své psychické rozpoložení, kdy se v té době měl dozvědět o tom, že jeho blízký se neuzdraví.

Na konci února zemřel po těžké nemoci jeho starší bratr David.

Kovboj útočil na Václavském náměstí na lidi. Taxikáři dal pěstí

Krimi

Zdroj