Muslimští vůdci vyhrožují Britům, že když se nepřizpůsobí islámu, hrozí podřezávání a teror jako ve Francii. Tak lze podle mě př...

3 měsíce starý 5
Muslimští vůdci vyhrožují Britům, že když se nepřizpůsobí islámu, hrozí podřezávání a teror jako ve Francii. Tak lze podle mě přeložit fakt, že muslimští vůdci v Západním Yorkshiru chtějí varovat britského premiéra Borise Johnsona, že to ve Spojeném království může skončit jako ve Francii, pokud vláda nebude respektovat islám. Důvodem je kauza učitele gymnázia v Batley, jenž v hodině výuky o náboženství a herezi ukazoval žákům karikatury proroka Mohameda z časopisu Charlie Hebdo. Nyní čelí výhrůžkám smrtí a musí se skrývat. Takže vidíme, že muslimové, když nabírají na své počtu, stupňují své požadavky na původní společnost. Podle hnutí SPD jsou to ale imigranti, kteří mají povinnost se přizpůsobit a asimilovat, nikoli původní obyvatelé! Navíc tato záležitost dokazuje nenávistnou podstatu islámu. Nechceme, aby to v naší zemi dopadlo jako na islamizovaném Západě, kde si muslimové diktují a kde imigranti páchají kriminalitu a teroristické útoky.

Islám zakazuje jakkoliv zobrazovat postavu proroka Mohameda, natož si z něj tropit žerty. Několik muslimských rodičů pohrozilo, že přesune děti do islámské školy, pokud zůstane učitel na svém místě. Před školou protestují muslimové požadující odvolání pedagoga, který byl dočasně postaven mimo výuku a musí se skrývat. O věci informovaly Novinky.cz.

„Jestliže to může udělat jeden učitel, může to za pět let udělat další učitel, a to nechceme. Pak nejsme odpovědní za činy některých jednotlivců,“ dodal imám a nepřímo tak pohrozil případnými teroristicky motivovanými útoky.

Loni byl ve Francii podřezán učitel gymnázia Samuel Paty, který při výuce také žákům ukázal karikatury z časopisu Charlie Hebdo. Zavraždil ho 16letý Čečenec. Výhrůžky smrtí také dostával další francouzský učitel Didier Lemaire, který varoval před šířením radikálního islámu v zemi.

Učitel, který ukázal žákům čtyři obrázky z časopisu Charlie Hebdo, je nyní pod policejní ochranou. Má čtyři děti a podle sousedů nebyla rodina vidět doma od čtvrtka, kdy začaly protesty muslimů.

Podle hnutí SPD jsou to ale imigranti, kteří mají povinnost se přizpůsobit a asimilovat, nikoli původní obyvatelé! Navíc tato záležitost dokazuje nenávistnou podstatu islámu. Nechceme, aby to v naší zemi dopadlo jako na islamizovaném Západě, kde si muslimové diktují a kde imigranti páchají kriminalitu a teroristické útoky.

P. S. Foto je ilustrační.

Zdroj