Muž se v Brně vracel z večírku. V parku dostal ránu do hlavy a kopance do těla

1 měsíc starý 631

Ránu do hlavy a kopance do těla dostal 30letý muž na začátku ledna v Brně. Přepadl jej neznámý útočník, který po něm chtěl peněženku.

Podezřelý z útokuVideo: Policie ČR

Článek

Přepadení se odehrálo v prvním lednovém týdnu po třetí hodině ráno v parku v Černovicích. Muž se vracel z večírku domů, když najedou ucítil zezadu ránu do hlavy.

„Upadl na zem a neznámý muž do něj začal kopat a požadoval po něm vydání peněženky. Po chvíli útočník přestal a pomalu odcházel,“ informovala mluvčí policie Andrea Cejnková.

O peněženku útočník nakonec ztratil zájem a odešel bez ní. Napadený skončil v nemocnici, kde mu lékaři sešili tržné rány na hlavě. Podezřelý měl podle poškozeného východoevropský přízvuk, byl to běloch, ale měl tmavší pleť a tmavé vlasy. Na sobě měl bílo-červenou mikinu s kapucí a červené tepláky.

„Při odchodu si napadený všimnul, že se muž naklání na levou stranu,“ upozornila mluvčí. Informace o podezřelém přijme linka 158.

Foto: Policie ČR

Podezřelý z útoku v Brně

Tramvaj v Brně táhla čtyřletého chlapce desítky metrů

Krimi

Výběr článků

Nečas dostal podmínku :

Za lživou výpověď ve prospěch manželky uložil soud expremiérovi Petru Nečasovi (ODS) roční podmínku, má také zaplatit 100 000 Kč. Verdikt není pravomocný.

Pekarová Adamová se chystá na Tchaj-wan

Po budoucím prezidentovi Petru Pavlovi, který si v pondělí telefonoval s tchajwanskou prezidentkou, se formou videohovoru spojila s ministrem zahraničních...

Načítám

Zdroj