Muž se v plzeňské nemocnici dožadoval odstranění čipu s e-rouškou z ruky. Ujala se ho policie

2 měsíce starý 14

Pilná činnost agitačních středisek, která nás zásobují zprávami o čipech Billa Gatese, světovém spiknutí plánujícím genocidu lidstva očkováním, lidské tváři V. V. Putina a chemtrails přináší plody. Lidé, co by bláznili i tak, blázní ještě víc a ti, co byli přiměřeně normální, bláznit začínají.

Jak píše web KRIMI-PLZEŇ – vše o kriminalitě na Plzeňsku, řešili na západě Čech pozoruhodný případ:

„Včera odpoledne kolem páté hodiny dorazil do Fakultní nemocnice Bory mladý pacient, lékařům uvedl, že má v ruce implantovanou eRoušku a naléhavě žádal o její chirurgické odstranění. ‚Skutečně Vám mohu potvrdit, že se k nám do nemocnice dostavil pacient, který si vsugeroval, že má v ruce implantovaný čip,‘ potvrdila nám původní informaci mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň.

Dále čtěte

archiv

Koronavirus ohrožuje svobodnou žurnalistiku. Pomozte nám fungovat dál

Epidemie koronaviru a uzavírání ekonomiky postihlo celou řadu odvětví. Mezi nimi je i žurnalistika, za kterou nestojí žádný oligarcha nebo ...

číst článek »

Zdravotnický personál je na úrazovce zvyklý na mnohé, takže překvapený lékař neztratil duchapřítomnost, pacienta samozřejmě vyšetřil a poté mu sdělil, že eRouška v jeho ruce nalezena nebyla. Neodbytný pacient ale žádal o další vyšetření a důrazně se dožadoval vyndání eRoušky z ruky. Lékař se tedy obrátil na strážníky městské policie, kteří mladého muže z ordinace vyprovodili. Pacient tedy chtěl telefonovat na zdravotní pojišťovnu, stěžovat si na jednání lékaře a po strážnících žádal telefonní číslo. Strážníci mu vysvětlili, že toto číslo je v rámci konspirace utajeno a vyvedli ho z budovy. Mladý muž ale stále pokračoval a venku začal žádat o pomoc i záchranáře ze sanitky, kteří v tu chvíli do nemocnice přivezli jiného pacienta. Strážníci tedy raději mladého muže doprovodili až mimo areál nemocnice a on jim cestou přiznal, že si ‚něco‘ píchl a asi to nebylo moc dobré. Mladého muže si pak převzali policisté.“

Záleží jistě na rozpoložení každého čtenáře, jestli mu historka bude připadat komická, tragikomická nebo tragická. Každému se to občas v hlavě pomotá, nikdo z nás není robot. U někoho to má trvalejší charakter a dokonce si na tom lze založit kariéru, získat rozličné funkce a tituly a vydělávat peníze.

Tento muž zřejmě nebude zastávat v dohledné době v České republice žádnou významnou pozici. Podle dosavadních zkušeností bohužel nejspíš jen proto, že nemá dost stoupenců, peněz a známostí. Napadá nás jedna a až dvě strany, kde se takoví lidé vyskytují. V jiných zase věří v komunismus a že bude líp. Pokud jde o předmět blouznění tohoto muže, mohl pod vlivem toho, co si píchl a „nebylo to asi moc dobré“ mít všelijaké vize. Že ho napadla zrovna tahle, je nejspíš dáno přesycením našeho prostředí blepty dezinformátorů, kterým podléhají i lidé, co si nepíchli nic, ani dobrého, ani špatného. Patří k nim bohužel i různé celebrity, které sleduje více lidí, než onu oběť světového spiknutí v Plzni.

Dobrá zpráva je, že se v tomto případě lékaři, strážníci a policisté nepřidali na jeho stranu.

Zdroj