Na sněhu přibývá nehod, kamiony blokují silnice

1 měsíc starý 13

foto V Královéhradeckém kraji v noci na 3. prosince 2020 sněžilo, počasí komplikovalo dopravu. Nehoda zablokovala silnici č. 33 u Předměřic nad Labem. Srazily se dva nákladní automobily, jeden z řidičů skončil v péči záchranářů.

Praha - Kluzké silnice dnes způsobily několik nehod a dopravní problémy. Na dálnici D7 u Buštěhradu na Kladensku dnes ráno boural kamion, dálnice je ve směru na Chomutov uzavřená. Dva kamiony se dnes před 08:00 čelně srazily u Předměřic nad Labem na hlavním silničním tahu I/33 z Hradce Králové do Polska. Silnice je neprůjezdná.

Na D7 na Kladensku boural kamion, nehoda se obešla bez zranění

Na dálnici D7 u Buštěhradu na Kladensku dnes ráno boural kamion, dálnice je ve směru na Chomutov uzavřená. Řidič nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky, nikdo nebyl zraněn, řekla ČTK mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Událost byla hlášena kolem 8:30 na devátém kilometru ve směru na Chomutov. "Návěs tam leží přes celou dálnici, směr na Slaný je uzavřený," uvedla mluvčí.

Policie dnes kvůli počasí zaznamenala větší množství nehod, většinou se obešly bez zranění. "Lidé by měli jezdit opatrně, protože napadl sníh a klouže to," dodala Nováková.

Na tahu z Hradce do Polska se srazily kamiony, silnice uzavřená

U Předměřic nad Labem na hlavním silničním tahu I/33 z Hradce Králové do Polska se dnes před 08:00 čelně srazily dva kamiony. Silnice je neprůjezdná. ČTK to řekla mluvčí policie Lucie Konečná.

Jeden z kamionů zřejmě na silnici dostal smyk a dostal se do protisměru, kde se srazil s druhým kamionem. Na místo nehody vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému.

Zdroj