Jeden člověk se zranil v neděli ráno po výbuchu rodinného domu v Loučce u Valašského Meziříčí na Vsetínsku. Podle hasičů se zbortila střecha. Další osoby hledají, informoval mluvčí hasičů Roman Žemlička. Doplnil, že na místo události letěl také vrtulník záchranné služby.

Loučka (Vsetínsko) 8:23 24. dubna 2022

Jeden člověk se zranil v neděli ráno po výbuchu rodinného domu v Loučce u Valašského Meziříčí na Vsetínsku | Zdroj: ČTK

Hasiči původně uvedli, že jde o požár v rodinném domě, později informovali o výbuchu. „Zraněný byl vrtulníkem transportován do nemocnice. Psovod prohledává se psem objekt, aby se vyloučil nebo potvrdil další výskyt osob,“ uvedl mluvčí hasičů.

ZLÍNSKÝ KRAJ: V obci Loučka na Vsetínsku došlo dnes ráno k výbuchu rodinného domu. Jeden člověk je zraněný. Na místě jsou všechny složky IZS. Okolnosti této události nyní prověřujeme. #policiezlk

07:20 – 24. 04. 2022

3 27

Podle snímků hasičů z místa události výbuch dům značně zničil, velká část objektu se zřítila. Hasiči nyní na místě rozebírají konstrukci domu.

Na místě zasahuje záchranný tým Moravskoslezského kraje, který se specializuje na prohledávání a záchranu osob v městském prostředí a Záchranný útvar Hlučín, dodal Žemlička. Příčina výbuchu se zjišťuje, škoda dosud nebyla stanovena.

ČTK

Nejčtenější

Nejnovější články

  1. ONLINE: Rusové podle amerických expertů nezměnili taktiku. Velká ofenziva se proto nedá očekávat

  2. Na Vsetínsku vybuchl rodinný dům. Jeden člověk je zraněný, po dalších hasiči pátrají

  3. Epidemie covidu zpomalila. Přestože mezitýdenně vzrostl počet testů, nakažených ubylo

  4. Zmizí Slovensko z mapy Evropy?

  5. Jak hodnotit sliby, že se oteplování udrží pod dvěma stupni Celsia? Na místě je rozhořčení i optimismus

  6. Pastrňák oslavil návrat po zranění gólem a asistencí, trefili se i Hertl a Vrána

Aktuální témata

Ukrajina online, Prezidentské volby Francie 2022, Rusko, Ukrajina, Vladimir Putin, Volodymyr Zelensky, Cena benzinu, Komunální volby 2022, Senátní volby 2022, Українське Радіо & Подкаст, Volební kalkulačka, Volební průzkumy, Prezidentské volby 2022, Vrbětice, Koronavirus, Film, Prezidentské volby 2023, Statistika nehod, Můj rozhlas, Vinohradská 12, Petra Kvitová, Počasí, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Zprávy z domova, Inflace, Zprávy ze světa, MS hokej 2022, Válečné ztráty

Doporučujeme