Nález v řece Hron zaměstnává policii. V místě, ke kterému nevedou cesty, plavalo lidské tělo

před 3 měsíce 92

Tělo bylo nalezeno v neděli několik desítek metrů za katastrem obce, a to v místech, kudy nevedou žádné cesty. Hasiči z přilehlého Žiaru nad Hronom se k mrtvému muži museli dostat přes rozmočené pole. Podle webu Noviny.sk bylo štěstí, že si někdo v této těžko přístupné lokaci mrtvoly vůbec všiml.

ČTĚTE TAKÉ: Záhadné úmrtí: Mrtvola ležela pod okny rodinných domů. Nikdo neví, jak dlouho

„Tělo muže zatím neznámé totožnosti nalezl oznamovatel v řece Hron, kde zůstalo zachycené na kmeni stromu jen několik metrů od břehu,“ ozřejmila Faltániová. Hladina vodního toku je v těchto dnech zvýšená a proud je velmi prudký. Mrtvola se tak k místu nálezu mohla doplavit i z větší vzdálenosti.

Hasiči vyprostili bezvládné tělo z vody za pomoci techniky. „Věk zemřelého se pohybuje okolo 40 let. Muž měl na sobě tmavé oblečení a pracovní obuv,“ přiblížila mluvčí. Případ si nyní převzali tamní vyšetřovatelé, kteří zjišťují, co za úmrtím stálo. Nejdříve však musí určit totožnost zemřelého.

„Na místo byl přivolán rovněž soudní lékař. K určení přesné příčiny smrti by měla přispět nařízená soudní pitva. Policisté ze Žiaru nad Hronom zahájili trestní stíhání kvůli možnému usmrcení. Případ je nyní ve stádiu vyšetřování,“ shrnula Faltániová.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Dvojice čelí obvinění z výroby dětské pornografie. Bylo to z lásky k synovi, řekla žena

Přečtěte celý článek