Nálož českých vtipů: Babiš s dredy, Rusové dodají Sputnik za pomoci raket

1 měsíc starý 25

Těch špatných zpráv už mám dost. Raději si přečtu dobrý vtip, prohlašuje Miroslav Červinka ze Žďáru nad Sázavou. A není sám, komu neustálé omílání negativních informací leze krkem. „Byli jsme vždy národem Švejků a tím i zůstaneme. Humor je nám blízký ať už je doba jakákoliv. A vlastně, hlavně v těch špatných časech se potřebujeme zasmát,“ přidala se další žďárská obyvatelka Klára Jarošová.

Radek Chodura z Herálce svůj kreslený humor okamžitě předhazuje veřejnosti. | Foto: Radek Chodura

Mnohé z vtipů vznikají i na Vysočině. „Teď jsem moc vtipů nenakreslila, ale nějaké přece jen mám. Maluji spíš obrazy, ale když mě něco trkne, tak se dám i na vtipy,“ nechala se slyšet Zora Krupičková z Velké Bíteše.

Svůj osobitý humor testuje především na rodinných příslušnících. „Vždycky to nejprve vyzkouším na rodině,“ potvrzuje autorka kreslených vtipů.

Naopak Radek Chodura z Herálce svůj kreslený humor okamžitě předhazuje veřejnosti. Buď vtipy rozdává lidem okolo sebe nebo je sdílí na sociálních sítích. „Očkování jsem teď moc neřešil, protože trvale mizerná rychlost vakcinace a další věci s tím spojené už se docela okoukaly. Takže jsem se v poslední době zaobíral spíš sčítáním lidu, čtvrtým ministrem zdravotnictví a lapálií se současným počasím,“ usmál se Radek Chodura.

„Navíc březen a duben jsou v naší rodině měsíce oslav, takže fůra času padla i na věci s tím spojené,“ omluvil se za svou menší produktivnost autor vtipů z Herálce.

Jarní seriál pro malé i velké zahradníky. Předplaťte si Deník.cz a získejte neomezený přístup k seriálu Předsevzetí 2021. Více zde.

Zdroj