Naprostá dominance. Tato grafenová powerbanka nabije až 6 zařízení najednou

4 měsíce starý 30

Na crowdfundingovém portálu Indiegogo v současné době dominuje powerbanka Flash Pro. Jedná se o nejrychlejší grafenový battery pack na světě, který dokáže nabít pět až šest zařízení najednou, a to až 190 Watty! Na nabíječce je k dispozici 30W USB-A, dva 60W USB-C, jeden stowattový USB-C, dále pak 5W bezdrátová nabíječka pro hodinky a 15W magnetická nabíječka Magsafe. V praxi tak můžete souběžně dobíjet iPhone, Apple Watch, iPad, Macbook a ještě vám několik portů zbude na další drobnosti!

Specifikace jednotlivých portů vidíte přímo na 25 000mAh powerbance, kterou z nuly na sto dobijete za hodinu a patnáct minut. Zbývající kapacitu baterie se dozvíte na zabudovaném OLED displeji. Powerbanka podporuje USB Power Delivery 3.0 a mobilní nabíjecí standardy Apple Fast Charge (verze Flash Pro Plus), Huawei SuperCharge, Oppo/Vivo Flash Charge (Android varianta Flash Pro). Maximální dobíjecí výkon se liší mezi verzemi pro Android a iOS, v obou případech se však jedná o univerzální powerbanku, kterou dokáží nároční uživatelé využít skutečně naplno.

Představení grafenové powerbanky Flash Pro z Indiegogo:

Musíte však počítat s tím, že krabička o rozměrech 159 × 87 × 29 mm váží 572 gramů, takže se dost pronese. V současné době si můžete pořídit posledních několik kusů za 149 dolarů (3 200 Kč), poté už cena powerbanky naroste na 169 dolarů, což dělá necelých 3 700 Kč. Powebanky se k prvním majitelům dostanou v prosinci, za zmínku stojí i vybraná suma téměř 200 tisíc dolarů, která řádově překonala úvodní cíl 10 tisíc dolarů. Detaily k powerbance Flash Pro se dozvíte zde.

Zdroj