Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

1 měsíc starý 17

Enlisted

Platformy: PC, Playstation 5, Xbox Series X/S

O vydavateli populárního válečného free-to-play simulátoru, kde jsou k dispozici jak letadla, tak tanky - mimo jiné i konkurentovi World of Tanks - Gaijin Entertainment, jste patrně už slyšeli. Jejich nejnovějším počinem je střílečka z období druhé světové války Enlisted, která nejen že se snaží držet věrohodného zpracování válečného konfliktu, ale je k mání zcela zadarmo. 

ENLISTED.jpg4186-enlisted-screenshot-4-1602901739.jpgenlisted_4.jpgshot_2020_06_09_13_23_40-min.jpg

Enlisted je svým zaměřením WW2 squad-based shooter v režimu MMO, který láká na stovky hráčů v jedné bitvě na masivních bitevních polích. V plánu je vydat několik oddělených her nesoucích tento titul v hlavičce, kde se tvůrci pokryjí specifickou válečnou kampaň. Vše začne v roce 1944 Dnem D, tedy invazí do Normandie. Titul se ale postupně aktualizuje a doplňuje, takže rozhodně vyplatí sledovat jeho vývoj. 

Hráčům nabízí možnost ovládat celé čety AI spolubojovníků s realistickým zpracováním a využitím dobových zbraní, stejně jako pilotování a řízení tanků. Kromě rychlého režimu Domination se zabíráním kontrolních bodů na mapě je k mání také trochu propracovanější Assault, který připomíná Rush ze starších dílů Battlefieldu.

Enlistedsite_1000.jpg

Prozatím je ale titul k dostání zcela zdarma na všech platformách, takže vám nic nebrání naskočit na vaší oblíbené a s kamarády se vydat do realistického válečného pekla. 

Zdroj