Nemocnici už nebaví divadlo okolo Zemana. Distancuje se od Mynářových kousků

3 měsíce starý 22

I Miloš Zeman by se asi divil, jak nedůstojné divadlo se okolo jeho hospitalizace v Ústřední vojenské nemocnici odehrává. Protože poslední snímek prezidenta zachytil ve stavu pravděpodobného bezvědomí a od té doby jeho podřízení odmítají zveřejnit další snímky nebo video, případně alespoň popsat, co mu skutečně je, musíme nadále vycházet z toho, že Miloš Zeman o současném divadlu neví. Tohle by patrně nedovolil ani on.

I když to každý den vypadá, že toto je ten skutečný vrchol a nic dalšího nebo horšího už zaměstnanci Kanceláře prezidenta republiky nevymyslí, přijde další den a další ještě strašnější kousek. Po tom, co minulý týden „jely“ spekulace, že prezident má vážné zdravotní problémy, zveřejnil Ovčáček fotky z toho, jak Zeman volí. Tak nelichotivé fotky prezidenta by nezveřejnil snad ani jeho nepřítel.

Dále čtěte

Johana Hovorková, Milan Tesař, Veronika Kučíková, Dan Hrubý a Jaroslav Bican z nové redakce Týdeníku FORUM (Roam Black Černý a Michal Hošek)

Nenechme se ukolébat! Oslabenou demokracii posilují svobodná média, podporujte je i dál

číst článek »

Po tom, co Zemana odvezla špičková sanitka upravená jako mobilní JIP, okolí prezidenta dovolilo říct lékaři jen to, že je prezident nemocný. Po tom, co celá země řešila, že je prezident na ARO nebo JIP, Ovčáček zveřejnil, že na tomto vysoce specializovaném pracovišti prezident cukrovkář pojídá buchty s meruňkami a vinnou klobásu.

Když narůstá tlak veřejnosti i politiků, aby Pražský hrad zveřejnil, jak je na tom prezident a jestli je schopný vykonávat svoji funkci, vystoupí první dáma s informací, že je její manžel nemocný a ať ho lidé neotravují. Když překvapivě přijde za Zemanem do nemocnice končící předseda sněmovny Radek Vondráček, aby si přinesl papír s podezřelým Zemanovým podpisem, nemocnice zveřejní důrazný distanc. Upozorňuje, že Mynář k Zemanovi vzal Vondráčka bez dovolení, že u toho nikdo z personálu nebyl, a co je možná nejdůležitější, nemocnice se distancovala i od Vondráčkova popisu toho, jak je na tom Zeman skvěle.

Co to všechno zamnená? Že ostudu okolo Zemana režíruje někdo, komu je nějaký Miloš Zeman úplně ukradený. Ten, kdo tohle všechno dává dohromady, má jen jediný cíl, udržet sebe a kamarády co nejdéle u moci. Hrát to na báječný stav pana prezidenta, jehož fotku a video není možné zveřejnit, protože by lidé viděli skutečný stav. Je to odporné chování.

Nejhorší je, že je tady další den a okolí prezidenta bude tuhle frašku dále gradovat. Co to bude dnes? Pan prezident posnídal vdolky, dopoledne zašel na golf, potom poobědval ovar?

Zdroj