Nesvačilová se pro Playboy svlékla do spodního prádla. Luxusní focení byl sen, přiznala

6 měsíce starý 28

Nesvačilová se nechala v pořadu Showtime slyšet, že není dostatečně sexy na to, aby pózovala pro Playboy, a že by měla po třicítce nosit už jen roláky. Marketingový a PR manažer Playboy magazínu Ján Bulka ale neváhal a její tvrzení vyvrátil.

ČTĚTE TAKÉ: Manželství finské premiérky je v troskách. Jejího muže vyfotili, jak flirtuje s jinou ženou

„Když jsem jí představil koncept focení, které se mělo uskutečnit v jejím milovaném Londýně, nebylo nutné ji dlouho přemlouvat. Ohledně konceptu jsme se naprosto shodli bez dlouhého diskutování,“ podotkl Bulka.

Letěla soukromým letadlem

Krásná zrzka byla oděna do rafinovaně sexy spodního prádla a zdobily ji smaragdy, diamanty a luxusní hodinky. „Jako třešničku na pomyslném dortu jsme pro Denisu objednali soukromé letadlo,“ dodal manažer Bulka.

„Je neuvěřitelné, jak se v Playboyi přesně strefili do mého vkusu, co se týká lokace a celkové vizuální stránky. Prostředí mě nadchlo. A zažít ten luxus, ať už to jsou diamanty, drahé hodinky nebo soukromé letadlo, to je splněný sen,“ přiznala Nesvačilová.

Focení ve studiu, které bylo zařízeno v eklektickém bohémském stylu s vintage a starožitnými kousky, si prý neskutečně užila. „Spolupráce s celým týmem byla excelentní,“ neskrývala nadšení. Pod taktovkou fotografky Veroniky Marx vznikly rafinované sexy snímky s podtitulem „Sexbomba z Tábora“.

„S Denisou Nesvačilovou bylo focení velkým zážitkem. Sedly jsme si nejen po profesionální stránce, ale hlavně po té lidské díky našemu společnému smyslu pro černý humor,“ sdělila Marx a dodala: „Není nad to, když na focení přiletí filmová hvězda privátním letounem a zpátky do Česka odlétá jako vaše nejlepší kamarádka.“

O image Nesvačilové se postarala kreativní make-up artistka Koki a o styling Denisa Přikrylová. Backstage fotografie nafotila Chloe Ann Smith a image video natočil Filip Daitl. Focení a natáčení proběhlo ve vzduchu, v hangáru a ve studiu The Old Lace Factory ve východním Londýně. Na projektu kooperoval česko-britský tým. Červnové číslo Playboye bude v prodeji od 18. května 2023.

Zdroj