Nevhodné doteky pod hladinou? Hráčka vodního póla má malér kvůli osahávání během zápasu

1 měsíc starý 27

Obvinění přinesly a kuriózně rozjely dvě nejmenované hráčky z losangeleské univerzity Loyoly Marymount. Vzhledem k povaze vodního póla plného kontaktů pod vodní hladinou není úplně jednoduché prokázat, jestli se Flynnová dopustila nevhodných doteků.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Mrazivá zpověď české atletky: Od 15 let ji sexuálně zneužíval trenér, hrůzy teď popsala

Ale údajné oběti mají jasno. Soupeřka z Kalifornské univerzity měla jít 16. února v zápase americké soutěže NCAA za hranu akceptovatelnosti. V utkání – v němž zapsala při vítězství 11:8 čtyři góly – měla protivnicím intenzivně sáhnout na intimní partie.

O týden později byla studentka druhého ročníku suspendována, 10. března však byla stopka zrušena a Flynnová se mohla prozatím vrátit do bazénu. Stalo se tak na základě přezkoumání videozáznamu a dalších předložených důkazů. Univerzita ale nadále ožehavou záležitost prošetřuje, jak informuje NY Post. Stále tak hrozí, že bude Flynnová vyloučena ze školy a celá věc se přesune do stavu trestního stíhání.

„Nina tvrdí, že není žádným způsobem zodpovědná za to, co se nachází v obvinění,“ cituje list Alison Sarosovou, advokátku údajné vinice. Právní zastání si mohla obviněná dovolit díky pomoci spoluhráček a jejich rodičů. Jeden z nich – David Tedesco – byl toho názoru, že se Flynnová ocitla ve svízelné situaci neprávem, takže založil crowdfundingovou sbírku.

Za krátkou dobu lidé přispěli částkou přesahující 27 tisíc dolarů, což v přepočtu dělá více než 580 tisíc korun.

„Předpisy pravidel říkají, že úmyslné dotýkání se intimních částí stěžovatele bez jeho souhlasu, ať už oblečeného, nebo neoblečeného, je zakázané. Za intimní části těla se považuje oblast genitálií a konečníku, třísla, prsa a hýždě. A to bez výjimek,“ píše se na webu GoFundMe.

„Jak Nina, tak zbytek týmu obvinění vehementně odmítají. Bojujeme nejen za Nininu nevinu, ale také za integritu vodního póla,“ sesumíroval za ostatní Tedesco.

Zdroj