Nikol se na fotkách tiskla k Deppovi. Teď prozradila, co se odehrávalo v jeho šatně

4 měsíce starý 62

Na pondělní rockový koncert slavného kytaristy Jeffa Becka a populárního herce Johnnyho Deppa v pražském O2 Universu přišly tisíce fanoušků. Mezi nimi nechyběla ani Nikol Treterová.

„Vůbec jsem nevěděla, že má koncert v Praze. Jeho manažer napsal o den dříve, jestli se chceme s kamarádkou jít podívat. A tak jsme ho šly podpořit do šatny a popřát mu štěstí,“ vylíčila deníku Blesk 22letá Treterová. „Tancovali jsme a hlavně se bavili o hudbě. Zajímalo nás, co bude na koncertě hrát a zpívat. Praha se mu líbí moc, vždycky se sem rád vrací,“ doplnila.

Treterová se s hollywodskou hvězdou nesetkala poprvé. Do oka si padli už před rokem na karlovarském festivalu. „Byli jsme s kamarády v Becher's baru a viděli jsme tam Johnnyho. Strašně jsem si s ním chtěla udělat fotku, tak jsme za ním šli, začali jsme si povídat a bylo to,“ řekla mladá influencerka.

Ve společnosti Deppa pak měla strávit celé tři dny. „Hodně jsme si povídali, chodili na večeře. Všichni si myslí, že jsme spolu i spali v jeho apartmá, to ale vůbec nebyla pravda. Chodili jsme spát každý k sobě,“ uvedla s tím, že k žádným intimnostem nedošlo.

Johnny je pořád stejný

Treterová se krátce vyjádřila také k ostře sledovanému soudnímu procesu mezi Deppem a Amber Heardovou. Exmanželé se vzájemně obviňovali z fyzického i psychického násilí, navíc požadovali astronomické odškodné. Porota nakonec jednomyslně rozhodla ve prospěch Deppa.

„Johnny je strašně skromný a hodný člověk. Poznala jsem ho, jaký opravdu je. Co říkala Amber u soudu, není absolutně pravda. Rozdíl v jeho náladě jsem neviděla, byl pořád stejný,“ uzavřela.

Zdroj