O2 láká na neomezená data jeden den v měsíci zdarma. Dostanou je zákazníci s nově aktivovanou Go kartou

před 3 měsíce 95

O2 chce podpořit nabídku předplacených Go karet novou akcí, v rámci které nabídne jeden den v měsíci neomezený objem dat plnou rychlostí sítě včetně 5G. Akce platí od 5. února 2024 pro nově aktivované Go karty s 1, 3 nebo 7 GB dat. Konkrétní den pro čerpání výhody neomezených dat si pak zákazník každý měsíc může zvolit sám a zapnout jej v aplikaci Moje O2.

„I mezi zákazníky s předplacenými kartami je čím dál více smartphonistů. Mezi nově příchozími jich je přes 90 procent. Ačkoliv se velké procento zákazníků s předplacenou SIM kartou stále připojuje na Wi-Fi, O2 přináší spolu s Daty naplno možnost být kdykoliv neomezeně online a užívat si superrychlá, a hlavně neomezená 5G mobilní data na celých 24 hodin,“ vysvětluje ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti O2 Silvia Cieslarová.

Klepněte pro větší obrázek

Výhodu pojmenoval operátor stejně jako u svých paušálních tarifů Data naplno. Její aktivace probíhá v aplikaci Moje O2 a je samozřejmě potřeba mít v telefonu povolený přenos mobilních dat. Po vyčerpání jednoho bezplatného dne v měsíci s Daty naplno je možné další takový zakoupit za 49 Kč, opět v aplikaci.

O2 má aktuálně v nabídce tři druhy předplacených SIM karet s měsíčním datovým objemem 1, 3 a 7 GB. Kromě datového limitu se liší ještě předplaceným počtem volných minut nebo SMS. Ceny se pohybují od 179 Kč do 299 Kč jak při pořízení nové karty, tak také za každý následující měsíc se stejným složením jednotek. Go karty fungují na principu samoobnovovacích balíčků – po každých 30 dnech se strhne stejná částka a služby je možné využívat nanovo.

Přečtěte celý článek