O2 vykoupí staré telefony. Při nákupu nových modelů od Samsungu nebo Honoru získáte bonus až 8000 Kč

před 2 týdny 52

Také v únoru pokračuje u O2 program výkupu starších funkčních smartphonů. Výkup probíhá online na stránkách o2vykup.cz. Částku za vykoupený telefon dostanete zaplacenou na účet a při nákupu nového telefonu vybrané značky můžete získat i zajímavý bonus. Výkupy starých zařízení (nejen mobilů, ale i tabletů a chytrých hodinek) pro operátora zajišťuje řetězec Mobil Pohotovost.

Klepněte pro větší obrázek

Výkup je podmíněn současným nákupem nového zařízení od O2, které můžete pořídit buď online nebo na kamenné prodejně. Výkup starého telefonu se ale provádí výhradně online. Při nákupu vybraných nových telefonů Samsung nebo Honor od O2 můžete k výkupu (kromě samotné ceny za odkoupený telefon) získat bonus – slevu na nový telefon až 8000 Kč. Až do konce března pokračuje akce s bonusem až 2500 Kč při výkupu starého iPhonu a nákupu nového iPhonu 15. U ostatních telefonů je odměna alespoň 500 Kč.

Výkupní bonusy v únoru 2024 u vybraných nových zařízení:

Klepněte pro větší obrázek

Pokud je váš telefon příliš starý, zcela nefunkční nebo jej na stránkách O2 Výkup nenajdete v seznamech zařízení určených pro výkup, můžete jej odevzdat na prodejně O2. Dříve operátor vyplácel „šrotovné“ ve výši 500 Kč, teď už staré nefunkční telefony jen odebere a následně je nechá ve spolupráci s firmou Rema systém ekologicky zlikvidovat.

Jak funguje výkup starého zařízení u O2:

  1. Výkup uskutečníte na stránce o2vykup.cz.
  2. Z nabídky vyberete typ svého starého zařízení k prodeji. Přesně zadáte typ, značku, model, paměťovou variantu a barvu.
  3. Podle nastavených kategorií posoudíte stav starého zařízení.
  4. Vyplníte údaje o svém novém zařízení zakoupeném v O2 (číslo objednávky, IMEI, model).
  5. Zadáte osobní údaje včetně čísla bankovního účtu (pro zaslání výkupní ceny a bonusu) a souhlasy potřebné k uzavření kupní smlouvy.
  6. Objednáte kurýra, který použité zařízení vyzvedne u vás doma nebo v práci.
  7. Po kontrole telefonu u operátora dojde k finálnímu nacenění, výkupní cena vám bude zaslána zpravidla do 2 dnů na uvedený účet

Zdroj: O2

Přečtěte celý článek