Odpůrce očkování zemřel na covid. Nejraději bych vrátil čas, říkal těsně před smrtí

1 měsíc starý 13

Smutný příběh zesnulého muže sdílela s veřejností respirační poradkyně Leanne Cheyneová, která je součástí zdravotního personálu v nemocnici, kde byl Keenan hospitalizován. Na případ upozornily britské zpravodajské weby včetně BBC.

„Matthew si přál, abych vám odvyprávěla jeho příběh. Nevěřil v účinky vakcíny. Kdyby mohl, vrátí čas a zachová se jinak. Nejvíce nemocní pacienti jsou neočkovaní lidé pod čtyřicet let a on je jedním z těch, co nyní musí bojovat o svůj život,“ napsala na sociální síti.

Milovník fotbalu a otec od rodiny zveřejnil fotografii svého pozitivního antigenního testu 2. června. Svým sledujícím se svěřil s tím, že se po nákaze cítil, jako by ho přejel náklaďák. „Za celý svůj život jsem nezažil horší stav. Koronavirus je reálný,“ vzkázal lidem.

Dobré srdce, špatné rozhodnutí

Muž zemřel na následky nemoci v pondělí. „Svět ztratil nejhodnějšího chlapa na světě. Měl spoustu přátel a ke všem se choval jako k vlastní rodině. Rád si užíval a byl duší každé party. Všichni jsme si mysleli, že to zvládne,“ prohlásil o zesnulém jeho přítel Billy Brown (38), se kterým se znal 20 let.

Na zprávu o úmrtí oblíbeného fotbalového trenéra zareagoval i bradfordský klub Toller FC. „Jsme z informace o smrti Matthewa Keenana zdrcení. Byl to dobrý člověk, vždy se smál a dával do našeho klubu srdce i duši. Soucítíme s jeho partnerkou a dětmi,“ prohlásil mluvčí klubu.

Zdroj