Olomoucký NH Collection hotel je mezi trojicí nejlépe hodnocených hotelů sítě

1 měsíc starý 45

Petr Vitásek

Petr Vitásek

Projekty komerční redakce

Napište mi

Olomoucký NH Collection hotel se v souhrnu za rok 2022 ocitl v TOP 3 nejlépe hodnocených hotelů sítě NH Hotel Group part of Minor Hotels na světě. Hodnocení je postaveno na základě více než 1300 recenzí hotelových hostů na všech světových vyhledávačích včetně Google.

Olomoucký NH Collection hotel je mezi trojicí nejlépe hodnocených hotelů sítěZvětšit fotkuKliknutím zvětšíte Zvětšit fotografii Zvětšit fotografii gallery 3 fotografie v galerii ›

Olomoucký NH Collection hotel je mezi trojicí nejlépe hodnocených hotelů sítě | Foto: se svolením NH Collection hotel

Kritéria hodnocení kladou důraz na kvalitu servisu, práci personálu, čistotu, kvalitu spánku, úroveň snídaně a celkovou atmosféru v hotelu.

Olomoucký hotel uspěl v konkurenci více než 340-ti hotelů v celém světě a v hodnocení zaostal jen za španělským Anantara Villa Padierna Palace Benahavís Marbella Resortem a italským NH Collection Grand Hotel Convento di Amalfi.

„Mockrát děkujeme všem našim milým hostům za dlouhodobou důvěru a jejich krásné recenze. Jsem velice pyšný na náš báječný tým. Je to pro nás skvělá motivace,“ vyjádřil se k ocenění generální ředitel NH Collection Congres Olomouc hotelu Tomáš Rousek, který během svého jedenáctiletého působení ve vedení hotelu získal mimo jiné i prestižní ocenění Hoteliér roku ČR 2017.

Nákupní týden s Deníkem

Oslovte až 5 milionů zákazníků. Staňte se partnerem akce Nákupní týden s Deníkem

Olomoucký NH Collection Congress hotel je pozitivně hodnocen nejen zvenčí, ale i ze strany jeho zaměstnanců. Dobré jméno mu podle ředitele hotelu tvoří kombinace příjemného pracovního prostředí, kreativního přístupu managementu hotelu, silné podpory majitele hotelu a výhod jako jsou stravování zdarma, možnost crosstrainingu v zahraničí, zaměstnanecké výhody zahraničního hotelového řetězce, či členství ve špičkovém sportovním centru, kde mohou zaměstnanci načerpat energii.

V letošním roce proběhne v olomouckém hotelu redesign a rekonstrukce většiny prostor podle návrhu významné české architektky Báry Škorpilové a podle ředitele Tomáše Rouska se mají všichni hosté na co těšit.

Prezidentské volby 2023

Druhé kolo prezidentských voleb proběhlo v termínu 27. a 28. ledna 2023. Občané si zvolili za prezidenta Petra Pavla, který porazil Andreje Babiše 

Výsledky najdete zde

Přinášíme vám také nejnovější zprávy, rozhovory, analýzy po prezidentských volbách. Dočíst se také můžete, jaké má prezident pravomoci.

Ostatní kandidáti na prezidenta

Jaroslav Bašta, Karel DivišPavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr PavelTomáš Zima

Připomeňte si předvolební rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.

Monika Babišová, Klára Fischerová, Robert Neruda, Jitka Divišová

Podívat se také můžete, jak probíhaly prezidentské volby v roce 2018.

Zdroj