Otřesný případ z Británie: Čtyři děti měly na parkovišti u Manchesteru znásilnit mladou dívku

před 1 týden 24

Pro podezření ze znásilnění policie v sobotu zatkla čtyři chlapce. Dvěma z nich by podle britského plátku Daily Mail mělo být 14 let, zbylí dva jsou ve věku 12 a 13 let.

ČTĚTE TAKÉ: Vykastrovat a vyhostit. Italské politiky rozzuřilo brutální znásilnění 13leté dívky migranty

„V sobotu 10. února 2024 byli policisté přivoláni k oznámení o znásilnění v Newboldu v Rochdale,“ uvedla policejní mluvčí metropolitního hrabství Velký Manchester. Více se k případu nechtěla vyjadřovat.

K sexuálnímu napadení mělo dojít na parkovišti u supermarketu Morrisons v Rochdale. Na místě je podle webu Daily Mail i v neděli policejní páska. Dívce v současné době poskytují pomoc policejní specialisté. Údajní pachatelé nadále zůstávají ve vazbě.

Případ se stal krátce poté, co v pondělí otřásl Evropou případ hromadného znásilnění 13leté dívky sedmi mladými cizinci na toaletách v italské Catanii. Její zoufalý kamarád musel všemu přihlížet. Její utrpení trvalo dobrých 30 minut, píše deník Corriere della Sera. Poté se jí a jejímu příteli podařilo osvobodit a utekli na nedalekou silnici. Kolemjdoucí pak zavolali policii a dívka byla se zraněními převezena do nemocnice.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Hrůza na toaletách v parku: 13letou Italku znásilnilo sedm cizinců, z její výpovědi mrazí

Přečtěte celý článek