Patologický lhář Medveděv opět nepříčetně zuří. Jako by Jack Rozparovač řešil bezpečnost v ulicích

1 měsíc starý 15

Bývalá veličina, z milosti V. V. Putina kdysi premiér a potěmkinovský prezident Dmitrij Medveděv, se opět dal trochu dohromady a pokračuje ve své autoterapii psaním.

V pátek reaguje na Telegramu náš oblíbený autor na návštěvu předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen v Kyjevě.

„Včera navštívila zeleného pacienta z protidrogového oddělení teta gynekoložka, která se vydávala za hlavní lékařku Evropy. Diskutovali o rychlém a báječném oživení ekonomiky Malého Ruska v EU. To je samozřejmě lež,“ vysvětluje carův plyšáček, jak máme všemu rozumět. Pak pokračuje asi v takovém stylu, jako kdyby Jack Rozparovač rozverně vykládal, že v nočních ulicích Londýna není pro ženy bezpečno a samy si za to mohou.

Dále čtěte

()

Co znamená příchod Pavla na Pražský hrad? Odpoví nové číslo Týdeníku FORUM

číst článek »

„Kyjevský režim, podporovaný svými západními pohůnky, zatím bojuje s Ruskem ‚až do vítězství‘ a ekonomika tohoto nešťastného území se rychle mění v páchnoucí odpadky. O tom se otevřeně mluví i v těch zemích, které ukrajinskému režimu slibují obnovu a věčnou evropskou lásku,“ míní činovník moskevského režimu podporovaného už jen pohůnkem Lukašenkem v Bělorusku.

Pak tam Dmitrij Anatoljevič radostně vyjmenovává špatný stav ukrajinské ekonomiky v pěti bodech, což není třeba citovat celé. Že ekonomika pod bombardováním nekvete by napadlo i negramotného hlídače obecního kozla. Tak jen něco.

„Ukrajina nyní ztratila území, která jí poskytovala přibližně 40 % národního průmyslového potenciálu a přibližně 15 % předválečného HDP… Nemá již přístup k nerostným zásobám v hodnotě více než 12 bilionů dolarů. Včetně 63 % uhelných ložisek a 42 % kovů…. zemědělství se řítí do propasti na všech výparech. Za prvé, prudký pokles výnosů. Pšenice: 19,4 milionu tun v roce 2022 oproti 32,5 milionu v roce 2021. Kukuřice: 18,4 milionu tun na 35,1 milionu tun…  pozemní cesty přes Polsko a Rumunsko zvýšily náklady na dopravu dvakrát až třikrát…“ vypočítává se zadostiučiněním hned na začátku kremelský válečný zločinec. Hned vysvětluje, proč to tak je, kdyby náhodou někdo propadl myšlence, že pachatelem je Rusko. Ten odstavec dáme celý, pak už s tím nebudeme obtěžovat.

„Kdo za to může, je řečnická otázka. Jak upřímně přiznala zlá porodní bába Ursula von Něco nepochopitelného, ukrajinská vláda platí za členství v EU a NATO životy svých občanů. Nevadí, že je nějaká mizerná ekonomika. Kyjevská kamarila se za zkázu země nestydí. Nadále plýtvá svým územím a vynakládá neúměrné vojenské výdaje. Za předpokladu, že Západ vždy poskytne nějaké peníze. Nenechá všechny zpronevěřitele, kteří se dělí o peníze Západu, hladovět. Protože jen na naléhavé potřeby musí letos ukrajinský rozpočet vynaložit 55 miliard dolarů při deficitu 38 miliard dolarů. Je jasné, že čím větší podpora, tím více bude rozkradeno šíleným klaunem a dalšími parazity, nemocnými otevřenou formou kleptomanie.“

Tak nám to vysvětlil.

Dále čtěte

Alexandr Něvzorov (Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0)

V Rusku už nemůžete svobodně psát ani na stěnu záchodku. Šťastný, kdo utekl

číst článek »

Dál už jen něco o tom, že Západ je jako doktor Mengele, Ukrajinu čeká osud kolonií odhozených na smetiště dějin a čeká ji „organická smrt“ a „smrt bývalého státu bude doprovázena šíleným smíchem, nesnesitelným šklebem a nechutnými klaunskými grimasami nacistické bandy, která se konečně zbláznila z přemíry krve a drog“.

Diskutovat o tom, jestli je Medveděv blázen, nebo je „jen“ pod vlivem nějakých látek měnících vědomí, popřípadě zda se jen snaží udělat dojem a zase se dostat k nějaké funkci, je zbytečné. V každém případě by to nemohl psát s vědomím dnešní mocenské kliky a jejího Vůdce. Banda válečných zločinců vystupňovala cynismus do krajnost. Tím, co dělají, tím, co říkají. Jestli jsou příčetní, to jednou posoudí tribunál v Haagu a lavice obžalovaných bude delší než ten Putinův stůl. Soudit tedy budou ty, co se tribunálu dožijí. Ostatní utečou do nějakého zkorumpovaného Banánistánu a budou se skrývat po zbytek života. Je otázka, kolik plastických operací ještě Putinův oteklý obličej snese.

A pro tyto zvrhlíky má pochopení zdejší kolaborantská scéna, která zpochybňuje genocidu a navrhuje „mírová jednání“. Takoví lidé nepatří ani do salonu, ani do stáje. Patří ke svým a měli by sdílet jejich osud.

Zdroj