Pochybovala jsem sama o sobě, řekla Poláková o rozchodu s Liškou. Je konečně šťastná?

3 měsíce starý 15

Bára Poláková v létě žije hudbou. Koncertuje a jezdí z místa na místo. Filmový festival v Karlových Varech byl tak příjemným zpestřením jejího programu. „Za život jsem tu mockrát nebyla. Až letos jsem šla poprvé na zahájení. Tím, že se minulý ročník vynechal, jsem byla ze setkávání nadšená,“ řekla zpěvačka.

Karlovarský festival v minulosti navštívila i s bývalým parterem Pavlem Liškou, se kterým má dcery Ronju a Riku a již s ním tři roky netvoří pár. „Poprvé jsme tu byli bez dětí a podruhé jsme měli Ronjičku. Pak už jsme tu nebyli,“ vzpomínala Poláková. „Myslím si, že kdyby Pavel neměl představení v Praze, tak by jel. Předevčírem jsme si i říkali, že by to bylo fajn,“ dodala.

Dojala ji písnička

Na pódium se Poláková postavila i v lázeňském městě, když zazpívala na Koncertě pro křídla, který podporuje projekt Piana do škol. Při písničce Ráda měla slzy v očích. „Spíš mě asi dojal okamžik. Poprvé jsme takhle s kluky hráli sami. Bylo to pro nás nové,“ vysvětlila zpěvačka.

Padla také otázka, zda by Polákovou i nyní rozchod s partnerem dokázal dojmout. „Sama za sebe mohu říct, že jsou to pocity, kdy člověk o sobě pochybuje a přemýšlí mnohokrát za měsíc, jestli je rozhodnutí správné. I Pavel říkal, že jsme si potřebovali nechat dlouhý čas na to, abychom si to doprožili a rozhodli se správně,“ uvedla zpěvačka s tím, že si partneři důvod rozpadu vztahu nechali pro sebe a tak to prý i zůstane.

Polákové se v každém případě ulevilo, že už se o rozchodu ví. A co teď? Je šťastná? „Jsem. Mám krásnou práci a dvě úplně boží děti,“ uvedla.

Zdroj