Podle sluníčkářů prý u nás žádní nelegální imigranti nejsou. Opak je pravdou. Pět migrantů našli ve středu celníci s policisty v...

5 měsíce starý 50
Podle sluníčkářů prý u nás žádní nelegální imigranti nejsou. Opak je pravdou. Pět migrantů našli ve středu celníci s policisty v kamionu na dálnici D1. Skrývali se mezi převáženým nábytkem. „Policisté zjistili, že se jedná o tři státní příslušníky Indie, jednoho státního příslušníka Pákistánu a jednoho státního příslušníka státu Srí Lanka,“ informovala mluvčí policie Dana Čírtková.

Počet nelegálních imigrantů přicházejících do EU stoupl na rekordní úroveň. Chraňme naše hranice, protože Brusel to za nás neudělá! Počet migrantů snažících se dostat do EU bez povolení během prvních třech měsíců tohoto roku stoupnul na nejvyšší úroveň od roku 2016. Informuje o tom Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž Frontex, která odhaduje, že mezi lednem a březnem se uskutečnilo víc než 40 300 „nelegálních přechodů“, což je o 57 procent víc než ve stejném období minulého roku. Toto číslo přitom nezahrnuje utečence z Ukrajiny.

Počet pokusů o nelegální vstup do EÚ přes západní Balkán se v prvním čtvrtletí roku 2022 víc než zdvojnásobil a přesáhnul úroveň 18 300. Většinou šlo o Syřany a Afghánce. Přes Kypr Frontex zaznamenal víc než 5 100 pokusů, což je trojnásobný roční nárůst. Začátkem roku se též v porovnání s rokem 2021 víc než ztrojnásobil počet migrantů, kteří se pokusili dostat do Británie přes La Manche, přičemž jich bylo téměř devět tisíc.

Také nelegální migrace v Česku prudce narostla, meziročně více než o polovinu, informovala na začátku roku ČTK. Cizinecká policie loni odhalila při nelegální migraci 11 170 cizinců, o 4077 více než v roce 2020. Jde o nejvyšší číslo od roku 2008. Oproti předchozím letům přibyli Afghánci, kterých policisté loni zadrželi 529. V roce 2020 jich bylo 149. Policie loni také zajistila 1330 běženců, kteří se chtěli přes Česko dostat do jiné země. Proti roku 2020 jich přibylo 844. Nejčastěji šlo o Afghánce a Syřany, nejvíce směřovali do Německa.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

P. S. Foto Policie ČR.

Zdroj