Policie pátrá po muži, který v pondělí odpoledne přepadl banku na pražském Smíchově. Muž vyhrožoval pokladní, která mu ve strachu o svůj život vydala peníze. Při útěku z místa pachatele zachytila kamera a policie tak získala jeho podobiznu. Kriminalisté nyní žádají veřejnost o pomoc, jelikož se jim zhruba padesátiletého muže zatím nepodařilo dopadnout.

Praha 22:04 3. května 2021

Muž přepadl banku na pražském Smíchově | Zdroj: Policie ČR

Muž je podle tiskové zprávy, kterou policie zveřejnila na svém webu, zhruba 170 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu a hnědě prošedivělé vlasy. Během přepadení na sobě měl tmavé oblečení a ústa si zakrýval žlutým respirátorem.

„Z kamerového záznamu je zřejmé, že měl zavázanou pravou ruku, nicméně nelze vyloučit, že se jedná pouze o pokus zmást policisty,“ přiblížila policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Policisté po loupeži začali prohledávat okolí, ale muže nenašli. Hrozí mu až deset let vězení.

Kriminalisté proto žádají veřejnost o pomoc. Pokud má někdo informace vedoucí k totožnosti či pohybu lupiče, má volat linku 158.

dok

Nejčtenější

Nejnovější články

  1. Česko objednalo o 13 procent víc vakcín proti chřipce než vloni. Přesto, že nakažených bylo minimum

  2. Policie pátrá po muži, který na Smíchově přepadl banku. Během loupeže měl obvázanou pravačku

  3. Skončí nadvláda Applu? Americký soud začal rozplétat spor o poplatky za distribuci aplikací

  4. OBRAZEM: Veřejnosti se po více než půl roce otevřel Pražský hrad. K vidění jsou i dvě výstavy

  5. Třinec opouští nejlepší extraligový střelec, Stránský se stěhuje do švýcarského Davosu

  6. Tenistka Kvitová je v Madridu ve čtvrtfinále, Rusku Kuděrmětovovou udolala ve třech setech

Aktuální témata

Vrbětice, Koronavirus, Petr Kellner, MS hokej 2021, Parlamentní volby 2021, Výsledky voleb v obcích, Film, Koronavirus v Česku, Statistika nehod, Olympijské hry 2020 Můj rozhlas, Vinohradská 12, SK Slavia Praha, Petra Kvitová, Euro 2020, Počasí, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Seznam ministrů, Zprávy z domova, Zprávy ze světa, Datová žurnalistika, SPORT - rychlé zprávy, Fotbal online, Hokej online, KLDR, Předvolební průzkumy, Afghánistán, Rychlé sportovní zprávy, Gabriela Koukalová, Sýrie, Bramborový salát, Bitcoin, Ester Ledecká, EURO 2020, ZŠ Plynárenská Teplice, Sucho, Izrael, Real Madrid, Kim Čong-un, Donald Trump, Nemocnice na Bulovce, Andrea Vrbovská, Tomáš Horáček, Zuzana Čaputová

Doporučujeme