Středočeská policie pátrá po sedmadvacetiletém muži, který je podezřelý z nebezpečného vyhrožování a je ozbrojen nelegálně drženou střelnou zbraní. Pohybovat se může po Praze a Středočeském kraji, řekla v úterý policejní mluvčí Michaela Richterová.

Praha 16:45 24. srpna 2021 /--> /--> /--> /-->

Hledaný Jiří Soukup z Prahy | Foto: Policie ČR | Zdroj: Policie České republiky

Hledaný Jiří Soukup je vysoký 170 až 175 centimetrů, bydlí v Praze. Je střední postavy, má blonďaté rovné vlasy a hnědočerné vousy s knírem.

„Pokud muže uvidíte, rozhodně se ho nepokoušejte zastavit a volejte linku 158,“ uvedla Richterová. Více informací policie k případu nesdělila.

STŘEDNÍ ČECHY- Pátráme po 27 letém muži, který je podezřelý z nebezpečného vyhrožování a je ozbrojen nelegálně drženou střelnou zbraní. Pokud muže uvidíte, rozhodně se ho nepokoušejte zastavit a volejte linku 158. Může se pohybovat v Praze nebo Středních Čechách. #policiestc pic.twitter.com/HH0jR5lCil

— Policie ČR (@PolicieCZ) August 24, 2021

ČTK /--> /--> /--> /-->

Nejčtenější

Nejnovější články

  1. Policie pátrá po nebezpečném ozbrojeném muži. Může se pohybovat po Praze a Středočeském kraji

  2. Invalidní vozíky, kufry plné zbraní a zmeškaný let. Čeští střelci po strastech dorazili na paralympiádu

  3. Mrzí nás ta příšerná kvalita provedení, říká o novém bazénu hotelu Thermal vnuk Machoninových

  4. V Británii se téměř zdvojnásobil počet podvodů přes hovory a SMS. Na vině je i zastaralý protokol

  5. Paralympijské hry v Tokiu začaly, o medaile bude bojovat 28 českých sportovců

  6. Ústavní soud vyhověl advokátovi z kauzy Promopro. Za nezákonné stíhání může získat vyšší odškodnění

Aktuální témata

Parlamentní volby 2021, Volební kompas, Volební kalkulačka, Vrbětice, Koronavirus, Výsledky voleb v obcích, Film, Koronavirus v Česku, Statistika nehod, Můj rozhlas, Vinohradská 12, Petra Kvitová, Počasí, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Zprávy z domova, Olympijské hry 2022, Zprávy ze světa, MS hokej 2022, Datová žurnalistika, Volby 2021: Benešov, Beroun, Blansko, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem - město, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

Doporučujeme