USA 0:0 Česko

Sledovat online

Jčk - Kriminalisté vyšetřují krádež šperků za miliony, pátrají po tmavém nebo tmavě modrém vozidle, které bylo viditelně přetíženo. Jezdilo včera dopoledne v Plané nad Lužnicí v Chýnovské ulici a na Táborsku. Důležitá jsou svědectví a záznamy palubních kamer vozidel. #policiejck pic.twitter.com/T2tENnCrHo

— Policie ČR (@PolicieCZ) May 25, 2023

Policie vyšetřuje středeční krádež šperků v domě v Táboře. Odcizené zboží mělo hodnotu milionů korun. Policie shání svědky, kteří zahlédli černý vůz, jenž se v místech pohyboval. V autě cestovali tři lidé a podle policie mělo vozidlo nápadně zatíženou zadní část. Na webu o tom ve čtvrtek informovali policisté.

Tábor 14:21 25. 5. 2023(Aktualizováno: 14:33 25. 5. 2023)

„Táborští kriminalisté žádají o informace řidiče, kteří mají ve vozidle záznamově zařízení, ale i chodce, kteří si všimli ve středu 24. května od 9.45 do 12.00 pohybu nebo výskytu osobního vozidla tmavé barvy,“ uvedla k události mluvčí Lenka Pokorná.

Lidé mohli auto zaregistrovat v táborské části Náchod, na lanovém mostě přes vodní nádrž Jordán, na dálnici D3 ve směru na České Budějovice, na sjezdu z dálnice na silnici číslo 409 do Plané nad Lužnicí, v ulici Chýnovská v Plané nad Lužnicí, případně v lesním prostu zvaném U Lísku v katastru obce Planá nad Lužnicí.

„Vozidlo mělo nápadně zatíženou zadní nákladovou část,“ uvedla mluvčí.

Dále jej svědci mohli zahlédnout při jízdě na obec Turovec a dále na Chýnov. Lidé mohou jakékoliv informace o vozidle volat na linku 158.

ČTK

Nejčtenější

Nejnovější články

  1. ONLINE: USA - Česko 0:0. Hokejisty ve čtvrtfinále mistrovství světa čekají Američané, chytá Vejmelka

  2. ‚Překvapilo mě, jak malou podporu dostali.‘ Baxu se Zemanovou podle Pavla zatím nikdo jiný nezpochybil

  3. Deník Lucie Výborné: 171 kroků, pořád dokola se zatajeným dechem, to je medvědí hlídka

  4. Policie vyšetřuje krádež v domě v Táboře. Zloději odvezli šperky za několik milionů korun

  5. Na Mount Everestu umírá stále více lidí. Nepál přesto zvyšuje množství vydaných povolení k výstupu

  6. Není to jen utkání, ale propagace Česka, říká o finále Konferenční ligy v Praze předseda FAČR Fousek

Aktuální témata

Prezidentské volby 2023, Webbův teleskop, Inflace, Petr Pavel, Nejbohatší člověk na světě, Vesmírný teleskop Jamese Webba, Ukrajina online, Jak ušetřit na energiích, Rusko, Ukrajina, Vladimir Putin, Volodymyr Zelenskyj, Volební průzkumy, Koronavirus, Film, Statistika nehod, Můj rozhlas, Vinohradská 12, Počasí, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Zprávy z domova, Zprávy ze světa, MS hokej 2023

Doporučujeme