Policisté jen nevěřícně zírali. Opilý řidič dojel na stanici, chtěl, aby ho hlídka odvezla domů

před 2 měsíce 63

Jednačtyřicetiletý muž v místním baru vypil několik piv, poté sedl do auta a jel na policejní stanici, kde po strážcích zákona požadoval odvoz domů. Tam se však nedostal, policisté ho na místě zadrželi, píše news.refresher.sk.

„Zastavil před budovou policie, vystoupil z vozidla a prostřednictvím linky 158 přivolal hlídku,“ uvádí policie ve svém oficiálním vyjádření na Facebooku. Jako důvod řidič uvedl, že vypil několik piv. „Muž byl poté podroben dechové zkoušce s pozitivním výsledkem 2,31 promile alkoholu,“ upřesnila policie.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: V Česku začal nejspíš největší drogový proces v historii. Hlava gangu ale stále uniká

Řidič cestou naštěstí nenaboural. Nyní ho však čeká soudní řízení, v případě odsouzení by mohl strávit za mřížemi až tři roky, může také dostat zákaz řízení až na 10 let.

Zveřejněný příběh pobavil lidi na sociálních sítích. „Život v Kysucích je prostě životní styl,“ napsala jedna z žen. „Jestli toto nebyla sázka o 1000 eur, tak se jedině bál své ženy,“ přidal se další.

Podobný čin se stal i v České republice na Hodonínsku v roce 2004. Muž se sám přijel přiznat na policejní stanici, že řídil pod vlivem alkoholu. Policie mu naměřila 1,62 promile a na místě ho zadržela. Důvod svého činu řidič policistům nesdělil.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Záhadná smrt mladé ženy v Nitře. Její tělo unášel proud řeky, na sobě měla roztrhané tílko

Přečtěte celý článek