Pomozte nám, prosím, zastavit další lež, která se o naší koalici začala šířit. Nikdy jsme nechtěli policistům ani dalším ozbroje...

3 měsíce starý 12
Pomozte nám, prosím, zastavit další lež, která se o naší koalici začala šířit. Nikdy jsme nechtěli policistům ani dalším ozbrojeným složkám rušit nebo krátit výsluhy. A to ani v případě započítávání příplatku za službu v zahraničí, jak navrhuje novela, kterou do Sněmovny poslali poslanci Zdeněk Ondráček (KSČM), Jiří Mašek (ANO), Radek Koten (SPD), Jan Bartošek (KDU-ČSL) a Hana Aulická Jírovcová (KSČM). Stejně tak na toto téma nikdy neproběhla schůzka Ivana Bartoše s policejním prezidentem Janem Švejdarem.

Výsluhový příspěvek naopak vnímáme jako motivační faktor a zároveň zaslouženou odměnu za dlouholetou a náročnou práci ve prospěch společnosti. Místo jakéhokoliv krácení výsluh by naopak mělo dojít k nastavení dostatečného finančního ohodnocení zejména pro policisty sloužící v terénu a k zavedení podobných benefitů, jakými disponují například vojáci.

Pokud si nejste jisti některou z informací o Pirátech, koukněte na náš web https://www.pirati.cz/hoax/, kde všechny šířené lži vyvracíme. Zároveň je možné mrknout na web https://piratipracuji.cz/, kde naopak prezentujeme, na čem zrovna pracujeme ve Sněmovně.

Zdroj