Pražské basketbalové derby ovládly hráčky USK. Slavii přehrály vysokým rozdílem

před 2 měsíce 58

Slavia přitom předtím třetí čtvrtinu vyhrála 19:16 a hráčky se mohly radovat alespoň z dílčího úspěchu, poté co první poločas prohrály 25:58. V posledním hracím období ale v koši neskončila žádná z jejich 14 střel ze hry a dvou pokusů z čáry trestného hodu.

V herním testu před středečním rozhodujícím čtvrtfinále Evropské ligy proti Schiu byla nejlepší střelkyní USK Valériane Ayayiová se 17 body. Veronika Voráčková si připsala double-double za 11 bodů a 13 doskoků, k tomu přidala i sedm asistencí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Derby Sparty se Slavií? Zajímavý souboj miliardářů, míní Vízek. Zmínil i výkony rozhodčích