Příliš drsná skládka? Svlečenou narušitelku na ragby skolil člen ochranky

4 měsíce starý 64

Příliš drsná skládka? Svlečenou narušitelku na ragby skolil člen ochranky; Zdroj foto: thenewsrevivers

K incidentu došlo v australském Queenslandu během sobotního zápasu mezi Gold Coast Titans a Parramatta Eels na Cbus Super Stadium. 

Javon Johansonová, která na hřiště vběhla, si před zákrokem ochranky užila svoji chvilku slávy, když pobíhala po hřišti bezmála třicetitisícového stadionu. Následoval ale drsný střet s jedním z pořadatelů, po kterém se nejprve proletěla vzduchem a poté tvrdě dopadla na zem. 

Video zákroku na Johansonou brzy poté obletělo svět a domácí klub se dočkal kritiky, že tak drsné zacházení s narušitelkou nebylo nutné. 

To uznal i šéf Titans Dennis Watt. "Zdálo se mi to až zbytečně drsné. Mohlo při tom dojít ke zranění. Musíme každopádně prošetřit, k čemu došlo," prohlásil po zápase. 

Samotná Johansonová z hřiště každopádně odešla po svých a pro radiostanici Triple M později uvedla, že prostě chtěla zažít pocit běhat polonahá po hřišti a "dostala, co si zasloužila". 

Johansonová kvůli narušení zápasu bude muset před soud a hrozí jí vedle pokuty doživotní zákaz vstupu na ragbyové stadiony v zemi. 

Zdroj