Princ William je v koncích. Churavá Kate mu nedala na vybranou

před 2 měsíce 67

Tvrdé rány osudu aktuálně pronásledují nejsledovanější rodinu na světě. Tou je britská královská rodina, která to teď schytává ze všech možných stran. Kromě neustálého sporu s Harrym a Meghan se teď aktuálně řeší především zdravotní trable mnoha členů, bohužel i těch nejvýznamnějších.

Chce ji podporovat

Z veřejného života se přinejmenším na čas musel stáhnout samotný král Karel III., jelikož u něj byla zjištěna rakovina. Kvůli tomu se velká část rozhodování o nejdůležitějších věcech měla přesunout na následníka trůnu, kterým není nikdo jiný než princ William.

Ten už ale nějakou dobu řeší úplně jiné starosti, jelikož churavá je i jeho manželka, princezna Kate. Tady přitom veřejnost vůbec netuší, co jí vlastně je. Královský palác jakékoliv detaily tutlá, přičemž se ví jen tolik, že byla na operaci břicha, což by mohlo evokovat jistou závažnost.

Právě stav manželky však Williamovi doslova nedává na vybranou. Dle zdrojů z blízkosti paláce se rozhodl, že ji bude za každých okolností podporovat. Kvůli tomu však nemůže převzít veškeré povinnosti po králi, ale zhostí se pouze těch nejdůležitějších, kde jednoduše nebude zbytí.

Jak to dopadne?

V tomto ohledu může být jistou pomocí, že samotný král by některé věci ještě mohl zvládat vykonávat, byť je otázkou, jak tomu reálně bude. Každopádně se tímto otevírá prostor pro prince Harryho, který by se touto cestou mohl vrátit zpět na výsluní, odkud před pár lety upadl v nemilost.

Čtěte také: Král Karel to chce položit. Je to špatné. Kdo bude příštím králem?

Teoreticky není vyloučena situace, že by to mohl být právě on, kdo by se začal připravovat na následnictví, pokud by měl William nakonec úplně jiné starosti. Každopádně je jasné, že v rodině je teď velmi rušno a není vyloučeno, že by mohl začít propukat i určitý boj o moc, obzvlášť vezmeme-li v potaz ambice Meghan.

Foto: Shutterstock

Přečtěte celý článek