Přišel Ronaldo a hráče United přešla chuť na sladké. Striktním režimem nakazil ostatní

4 dny starý 4

Cristiano Ronaldo obětuje vše tomu, aby i ve 36 letech měl tělo vyrýsovaného mladíka. Součástí jeho striktního režimu je i odmítání slazených limonád, smažených pokrmů, sladkostí a zkrátka všech jídel, které tělu neprospívají.

Toto nastavení v sobě pěstuje už odmalička – nepatřil mezi ty úplně nejtalentovanější, ale neustálá dřina plná odříkání ho vynesla až na absolutní vrchol, díky ní už vlastní pět Zlatých míčů. Svůj přístup rodák z Madeiry nepřímo přenáší i na ostatní, což dobře ví i jeho noví spoluhráči z Manchesteru United, kam se Ronaldo před pár týdny vrátil po dlouhých 12 letech.

Ve staronovém působišti zažil snový první zápas a proti Newcastlu vstřelil dva góly při vítězství 4:1. „Rudí ďáblové“ trávili večer před utkáním společně na hotelu. Náhradní gólman Manchesteru Lee Grant pro podcast talkSPORT prozradil, jak se ostatní hráči ve společnosti Ronalda zdráhali po večeři sáhnout po nezdravém dezertu, který mají normálně povolený –⁠ a možnosti dříve využívali.

„Máme jablečný koláč, brownie, vafli a podobné věci. Říkám vám, že před Newcastlem se ale pro dezert neodvážil jít nikdo. Jeden z kluků mi řekl: ‚Co má Cristiano na talíři?‘ Takže jsme zírali na to, co tam má. Byl to ten nejzdravější talíř, jaký si dokážete představit,“ podotkl Grant. Podle něj se na talíři nacházelo avokádo, byla tam vařená vejce nebo quinoa. „Celkem mě naštvalo, jak se ani jeden hráč neodvážil vstát a dát si to nezdravé jídlo.“

Grant dále v podcastu řekl, že se Ronaldo během večeře ujal proslovu, ve kterém spoluhráčům sdělil, jak je rád, že je zpátky. A stejně jako jiné posily musel vystřihnout „číslo“.

„Chtěli jsme po Raphaelu Varanovi a Jadonu Sanchovi, aby něco předvedli. A také po Cristianovi. Všichni jsme byli napjatí a přemýšleli jsme, jestli vstane a třeba zazpívá. On opravdu vstal, byl skvělý. Nebudu zveřejňovat obsah toho, co řekl, ale bylo to zajímavé,“ dodal Grant.

Zdroj