První slova Kuchařové k Brzobohatému v šatech: Ublížit jsem mu mohla dávno, kdybych chtěla

4 měsíce starý 8

„Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila,“ napsala v reakci Kuchařová na svém Instagramu.

„Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej. Žádám šéfredaktora Blesku o vysvětlení, jak se dostal k tak citlivému dokumentu. K probíhajícímu církevně soudnímu řízení se zatím nemohu vyjadřovat,“ doplnila modelka.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Převlékání za ženu? Jsi frajer, stojí Burešová za Brzobohatým. Kuchařová to od umělců schytala

Své vyjádření sdílela poté, co Blesk zveřejnil rozhovor s jejím exmanželem Ondřejem Brzobohatým. Ten reagoval na obsah církevní žaloby, kterou mají novináři k dispozici. Domnívá se, že jim citlivé informace z dokumentu předala právě modelka.

Nemá to vliv na mou sexuální orientaci

Obsahem žaloby bylo i tvrzení, že se Brzobohatý rád převléká za ženu. Sám pak v rozhovoru vysvětlil, co ho k tomu vede.

„Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď. Jsem velkým fanouškem i Drag Queen. Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně odreaguju. Rozhodně to ale nemá vliv na mé duševní zdraví nebo moji sexuální orientaci. Dokonce to se mnou Taťána i občas sdílela,“ uvedl.

Za paradoxní označil, že to, co Kuchařová chtěla nechat po dobu jejich vztahu tak vehementně pod pokličkou, nyní vytahuje na veřejnost, navíc v tom nejhorším možném světle. „Asi proto, že má pocit, že to teď může společensky zdiskreditovat jen mě a jí se to už netýká. A to je vlastně i odpověď na to, proč a z jakého důvodu se ta žaloba objevila ve vaší redakci,“ doplnil Brzobohatý.

Zdroj