Rajchl a Havlíček u podivného kšeftu s kmenovými buňkami? Nepřekvapuje

2 měsíce starý 178

Kšefty a kšeftíky a k tomu velká slova, co všechno je třeba udělat pro „našilidi“, které ožebračuje děsivá asociální vláda válečného štváče Petra Fialy. Takhle vystupují Karel Havlíček (ANO) a nový Vůdce všech Vůdců Jindřich Rajchl. Zdá se, že cesty obou těchto mesiášů lokálního významu se kdysi sblížily v jednom pozoruhodném podniku, totiž podnikání s nadějí pro zoufalé lidi.

Karel Havlíček a Jindřich Rajchl seděli ve správní radě společnosti Bioinova. Oba seděli a radili všude možně, takže z toho musí být celí rozseďatí, jak se dříve lidově říkalo. Tenhle podnik ale stojí za zmínku. Již jsme tady o tom psali, ale stojí za to si celkem nedávnou minulost připomenout.

Magazín Reportér v minulosti podivné obchody kolem pozdějšího ministra Havlíčka zmapoval. Zázrak se nekonal, jako ostatně nikde, kde se zjevil Karel Havlíček. Kromě něj se ale v dozorčí radě vyskytla ještě postavička Jindřicha Rajchla a šlo o roky 2009 až 2015.

Dále čtěte

Karel Havlíček (ANO), Jindřich Rajchl (ČTK / Kamaryt Michal / Pavel Šmejkal / FORUM 24)

Kmenové buňky exministra Havlíčka. Ve správní radě pochybné firmy seděl i proruský aktivista Rajchl

číst článek »

Nechceme ani naznačovat. Máme jen takový laický dojem, že si toho Jindřich Rajchl bere nějak moc a přes svou genialitu, která je nad naše chápání, třeba občas nestačí na všechno dozírat a ke všemu radit. Už jen ten výčet subjektů, kde se momentální vůdce nějak vyskytuje, je impozantní. Kdyby se jednou stavěl Rajchlovi pomník a na podstavec by se měly napsat všechny jeho funkce včetně těch minulých, musel by být velký jako lánský bungalov Miloše Zemana.

Tedy: „Předseda výkonného výboru Česko proti bídě, z.s., jednatel Pick Media s.r.o., předseda výboru Charta 2022, z. s., předseda Za svobodu, z. s., jednatel, statutární orgán Trojská 132 s.r.o., jednatel, statutární orgán Chop Down Records s.r.o., místopředseda představenstva, statutární orgánnCzech Technology Investment a.s., jednatel XALU,s.r.o., statutární orgán Fantasy Games s.r.o., FUNTASY SPORT SE, statutární orgán FANTASY SPORT a.s., statutární orgán Interactive Systems a.s. v likvidaci.“

Musíme pečlivě zdůraznit, že nevíme, zda Jindřich Rajchl tuší, co je to kmenová buňka. Jistě zná spíše stranické buňky, které mají k léčbě čehokoli jen velmi volný vztah. Nemáme zdokumentováno, že by se Rajchl a Havlíček spolu nudili na nějaké schůzi. Třeba všude hned usnuli a netušili, co se děje. Život na naší planetě je prostě takový. Lidé se v tom všem víření živé hmoty k sobě přibližují a pak zase vzdalují, někdy jsou ve správný čas na správném místě, někdy jdou náhodou kolem a hned je někdo z něčeho podezírá, občas to myslí dobře a dopadne to jako vždycky.

Dále čtěte

Marek Wollner (Pavel Hofman / FORUM 24)

Už vám chyběl Marek Wollner? Předplaťte si Týdeník FORUM!

číst článek »

Politika spasitelského typu je něco jako obchod s kmenovými buňkami. Nabídneme něco na úrovni kamene mudrců a elixíru života, samozřejmě zadarmo (jako ta čepice s nápisem PRO) a vy pak dobrovolně přispějete. Když to vyjde, dostanete se z bídy, budete žít v míru pro tuto dobu, uvidíte potrestání bruselsko-washingtonských probanderovských zrádců a užijete si dokonalé suverenity své vlasti.

A kdyby to nevyšlo? Měli jste se sami víc snažit. Ale příště – příště už to určitě vyjde! Stačí dobrovolně přispět.

Zdroj