Řetězový mail píše o válkychtivých sociopatech a hadech v oblecích. Nedodají, že je to Putin

4 měsíce starý 35

V lednu obíhá další řetězový mail, samozřejmě anonymní. Tentýž text se vyskytl již v sobotu 14.května na webu Tydenikobcanskepravo.cz, kde je jako jeho zdroj napsáno „Facebook“. Teď se šíří dál. Je zřejmé, že půjde o další směroplatné sdělení od Jíry z Maršova pro Máňu, aby Máňa věděla, jak se má orientovat ve složité geopolitické situaci.

Koncentrovanost lží v tomto dílku je i na běžnou produkci řetězových mailů skutečně pozoruhodná.

Nejdříve citát, kde jsou v podstatě hlavní teze obsaženy (jazykově neupravujeme):

„Přemýšlej o tom co si přečteš !!!MNOHO PRAVDY V NĚKOLIKA ŘÁDCÍCH …. Náš život ztrácí smysl. Je neuvěřitelné, jak se Američanům ve spolupráci s Anglosasy podařilo zotročit, zmanipulovat celou Evropu a vehnat proti sobě do války dva největší slovanské národy. Žasneme, že synové a vnuci hrdinů Ruska a Ukrajiny kteří v boji proti hitlerovským zrůdám bok po boku společně umírali ve Velké vlastenecké válce, zabíjí dnes jeden druhého jako nesmiřitelní nepřátelé. Jak se mohlo stát, že i zbývající slovanské národy stojí na straně nejděsivějšího predátora světa USA a v roli užitečných idiotů eskalují válku zasíláním zbraní a bojové techniky, čímž si kopou vlastní hrob, protože pokud se válka přehoupne přes hranice Ukrajiny, budeme my a další slovanské národy první na ráně. A Amerika si nad svým zvráceným dílem mne ruce v bezpečné vzdálenosti od válečné zóny.“

Dále čtěte

Andrej Babiš (Pavel Šmejkal, FORUM 24)

Takhle si Andrej Babiš představuje slušnou kampaň. Internetem se šíří proruský řetězový e-mail

číst článek »

Pak se tam dále vykládá, že jsme dříve nechápali, jak mohl Hitler zmanipulovat k válce celé Německo a pochopili jsme to prý až dnes, když „vidíme, co se to s námi stalo“. Místo Židů, se nyní údajně nenávidí Rusové a nenávist se projevuje vyháněním ruských studentů ze škol, vyhazováním z práce a podnikání, vylučováním ze sportovních soutěží a uvalováním sankcí. Tyto akce podle autora řetězáku povedou k tomu, že Rusko bude nuceno použít jaderné zbraně. Autor považuje za tragikomické, že se modlíme, aby nezačala třetí světová válka, a přitom už jsme v ní. USA, Evropa a Češi jsou údajně zodpovědní za to, co se bude dít v budoucnu.

Takže hlavní tvrzení je, že válka na Ukrajině je vlastně občanské válka, do které Rusy a Ukrajince vmanipulovaly Spojené státy a Západ. Autor si neláme hlavu s tím, že Vladimir Putin musí být zřejmě duševně labilní idiot, když se nechal do něčeho takového vtáhnout. Faktem je, že ruští vojáci jsou na Ukrajině a ne ukrajinští v Rusku a že Rusové bombardují Kyjev a ne Ukrajinci Moskvu. Ruská armáda tábořila několik měsíců u ukrajinských hranic na údajném cvičení, které ale záhy skončilo invazí. Stalo se to zrovna ve chvíli, když Kreml oznamoval, že už se ruští vojáci stahují. Stáhli se ale přesně opačným směrem a stříleli u toho. Před sankcemi byla Moskva varována předem a je celkem pasivní způsob odporu vůči ruské agresi. Posílat zbraně napadené zemi je v pořádku, jinak by ji Rusko okupovalo, provádělo vraždy, mučení, únosy a rabování, jak tomu bylo v Buči a na dalších místech, což je zdokumentováno velmi přesně i ze satelitních snímků. Lži o tom, že zločiny spáchali Ukrajinci po stažení Rusů, neodpovídají době pořízení snímků.

Závěr dezinformačního sdělení je tak dojemný, že to také ocitujeme přesně, taktéž bez úprav:

Dále čtěte

Prezidentský kandidát Petr Pavel hovoří na tiskové konferenci ve svém volebním štábu k výsledkům prvního kola prezidentských voleb. (ČTK / Šimánek Vít)

Generál uspěl. Ale s podceňováním venkova se musí skončit. Obrátíme se na miliony domácností s jasným vysvětlením

číst článek »

„Nepochopili jsme, že svět ovládli ti nejhorší z nejhorších. Psychopati, sociopati, hadi v oblecích, svině, co si neváží jiného života, než toho svého. Naučili nás překročit chudáka ležícího na ulici, naučili nás nevnímat problémy druhých, donutili nás zapomenout, že to nejkrásnější a nejdůležitější v životě je přátelství, porozumění, ohled, láska a úsměv. Bez toho náš život ztrácí smysl….“

Zamýšlet se nad smyslem života v souvislosti s Ruskem vyvolanou válkou, která o ten život připravila desetitisíce lidí (nízký odhad) a ještě vyšší počty jich zmrzačila duševně poškodila a miliony obyvatel vyhnala z domovů, je nechutné. Pokud je někdo sociopat a svině v obleku nevážící si lidského života, je to Vladimir Putin. Ten je zalezlý ve svém bunkru a nechává vlastní lidi posílat do mlýnku na maso. On nechává pana Prigožina tahat z lágrů odsouzené vrahy do Wagnerovy soukromé armády, aby bojovali proti „satanismu“ a „dekadentnímu Západu“ a údajným nacistům.

Smysl těchto psychopatických výlevů je jasný. Oživení květnové dezinformace je snahou ovlivnit naše prezidentské volby, kde právě Andrej Babiš vystupuje jako „diplomat“, který chce mír. Protože kandidát Petr Pavel je generál a působil ve vysoké funkci v NATO, nemusíme být velcí analytici, aby nám došlo, kdo je terčem téhle manipulace.

Byli to ruští agenti Čepiga s Miškinem, kdo se s falešnými pasy motali kolem muničních skladů ve Vrběticích, kde pak došlo k výbuchu, který zabil dva naše občany.

Podpora Ukrajiny je snahou zadržet ruský imperialismus tam, kam jeho hordy násilně pronikly a vytlačit ho zpět, odkud se začal rozlézat.

Policii by možná měla zauvažovat, jestli článek na webu Tydenikobcanskepravo.cz není veřejným popíráním genocidy nebo jiných zločinů proti lidskosti, válečných zločinů a zločinů proti míru.

Zdroj