Rodině přivezli jen zničené auto. 20letý Samuel zemřel při nehodě, truchlí celá vesnice

1 měsíc starý 29

Co přesně se v tragickou noc stalo, vyšetřuje policie. Za smrtelnou nehodou měla stát zřejmě nepřiměřená rychlost. Krátce po půlnoci byly všechny záchranné složky přivolány k dopravní nehodě mezi obcemi Bátka a Bakta.

„Z dosud nezjištěných příčin měl 20letý řidič přejet vozidlem do protisměru a poté vjet do levého příkopu. Tam se auto převrátilo a narazilo do stromu. Mladý řidič bohužel utrpěl zranění, kterým na místě podlehl,“ informovala mluvčí slovenské policie Mária Faltániová.

Smutná zpráva otřásla celou vesnicí. Nešťastným rodičům a dvěma mladším bratrům Samuela přišla kondolovat i tamní starostka. Otřesená zůstala i jeho kamarádka z dětství a sousedka Veronika.

„Nechtěla jsem tomu uvěřit. Byli jsme vrstevníci, vyrůstali jsme spolu. Ani se nedá popsat slovy, co jsem zažívala, když jsem viděla zničené auto, které k rodině dovezli. Bylo mi do pláče,“ řekla 20letá žena webu Čas.sk. Na Samuela bude vzpomínat jako na stále veselého kluka, který byl prý velmi společenský a měl spoustu kamarádů.

Zdroj