Sázky na prezidentské kandidáty 2023: Jak odhadují šance zájemců o Hrad sázkové kanceláře

4 měsíce starý 82

Webová stránka Mandaty.cz zhodnotila šance jednotlivých kandidátů sestavených na základě kurzů sázkových kanceláří. Mezi favority na prezidenta patří předseda vojenského výboru NATO a generál ve výslužbě Petr Pavel a bývalý premiér Andrej Babiš.

Šanci na vítězství v prezidentských volbách má podle sázkařů ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová, jejíž kurzy na výhru v průběhu roku postupně stoupají. O poznání horší šance na výhru má podle sázkařů šéf Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula a senátor a kandidát z prezidentských voleb 2018 Pavel Fischer

Velkou naději na vítězství nemá podle sázkařů podnikatel Karel Janeček, který přitom jako první rozjel větší prezidentskou kampaň pod sloganem „Tohle jsme my", ani lékař a bývalý rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima nebo podnikatel Karel Diviš.

Větší šanci nedávají sázkové kanceláře ani kandidátovi z prezidentských voleb 2018 senátoru Marku Hilšerovi nebo potvrzeným zájemcům o Hrad Tomáši Březinovi, Jaroslavu Baštovi či Aleně Vitáskové

Kdo patří mezi potvrzené kandidáty na prezidenta? Jak vypadají dosavadní průzkumy veřejného mínění? Kdo jsou jednotliví kandidáti a jakou mají podporu? Kdy proběhnou volby, jak funguje volební systém a kde a jak si zažádat o voličský průkaz? Čtěte dále na serveru E15.cz:

Video: Průvodce prezidentskými volbami

Video se připravuje ...

Průvodce prezidentskými volbami

Zdroj