Současné vládě chybí plán konsolidace veřejných financí a chová se stylem „po nás potopa“. Rozhazuje peníze občanů na nesmyslné ...

3 měsíce starý 14
Současné vládě chybí plán konsolidace veřejných financí a chová se stylem „po nás potopa“. Rozhazuje peníze občanů na nesmyslné i škodlivé věci. Vládě ANO, ČSSD s podporou KSČM chybí představa, jak se dostat z pasti stamiliardových rozpočtových schodků. Ministryně financí Alena Schillerová prohlásila, že při současných nárocích vydrží vládě půlbilionový schodek rozpočtu nanejvýš do června. Současné vládě chybí plán konsolidace veřejných financí a chová se stylem „po nás potopa“. Rozhazuje peníze občanů na nesmyslné i škodlivé věci.

Je potřeba začít šetřit zejména na provozních výdajích státu, snížit byrokracii, sloučit zdravotní pojišťovny, zrušit kraje, přestat financovat politické neziskovky, zdanit nadnárodní koncerny, přestat kupovat předraženou armádní techniku a omezit platby sociálních dávek nepřizpůsobivým.

Letos v první polovině října jsou naplánované volby do Sněmovny a občané rozdají nové politické karty. Hnutí SPD má ve svém programu pro tyto volby plán řešení konsolidace veřejných financí. Přijďte k volbám.

Zdroj