Soukalová se svěřila s originálním trikem, jak utišit dítě. S kritikou se vypořádala

3 měsíce starý 15

Dcerku Izabelu Gabrielu přivedla bývalá biatlonistka na svět v polovině září a od té doby se jejími fotografiemi pravidelně chlubí na svém instagramovém profilu. V pátek sdílela video, jak s přítelem a dcerou jedou autem společně za babičkou. Izabelka na videu srdceryvně pláče a je k neutišení.

„Být rodičem je chvílemi celkem zajímavý. Nepomohlo, ani když jsme nesčetněkrát zastavili, krmili anebo když jsem seděla vedle Izabelky vzadu. Vyřešil to až náš amatérský rap,“ napsala Soukalová a v instatories sdílela, jak si v autě pouštějí píseň Televize od kapely Chaozz.

Řada žen se však do bývalé vrcholové sportovkyně pustila, proč si k holčičce radši nesedla na zadní sedačku, nevezla ji na ruce a nesnaží se ji nějak utišit. „Nechápu, proč vedle toho malého miminka nesedí, chudák,“ okomentovala jedna z uživatelek sociální sítě. „Rve mi to srdce a ještě to, že si to Gábina natáčí,“ přidaly se další ženy. Našli se však i tací, kteří se novopečené maminky zastali s tím, že ani sezení vzadu nepomáhá a držet dítě na rukou v autě je nebezpečné.

Kritiku si ostatně nenechala líbit ani Soukalová. „Děkuji za vaše komentáře a spoustu rad, jak bych se měla chovat. Neumím ani spočítat, kolikrát jsme zastavovali, masírovali bříško, cvičili, krmili, dávali dudlíček, zpívali a seděli vzadu s maličkou. Zkoušeli jsme naprosto všechno, co nás napadlo. Veškerá snaha se proměnila v zoufalství a nepomohlo ani sezení vzadu. Ano, smějeme se, protože už jsme zoufalí a nevíme, jak situaci vyřešit. Mám taky brečet? Pomůže to v té situaci?“ reagovala na komentáře moderátorka pořadu Showtime.

O tři hodiny později pak sdílela fotografii Izabelky, jak v poklidu spí v postýlce. „Cesta byla náročná, tak snad budeme spokojeně spát. Všichni tři. Jsme napapaní, spokojení a u milující babičky,“ uvedla Soukalová.

Zdroj