Spiderman Tom Holland si pohrává se zdravím. V rychlém sledu zhubnul a zase přibral

1 měsíc starý 19

O hubnutí za krátký časový úsek se vždy hovoří jako o rizikovém. Tělo totiž není na takovou “nálož” připraveno. Své o tom ví i Tom Holland, který kvůli nové roli musel podle Daily Mail shodit a znovu nabrat 14 kilogramů. To je na tomto drobném herci změna evidentní. Představitel Spidermana po posledních dvou filmech o Avengers opět spolupracuje s režiséry těchto hitů, bratry Russovými.

Holland v příběhu o bývalém vojákovi, který je závislý na opiátech, musel s váhou dolů v průběhu krátkého času. „Skutečně by se pro roli roztrhal. Ztratil 30 liber (zhruba 14 kilogramů) a nabral je zpět. Vytváříme nezávislý film, takže jsme na to skutečně neměli moc času,” říká Joe Russo. 

Snímek Cherry, který se objeví na službě Apple TV+ 26. února, je založen na stejnojmenném románu Nico Walkera. Jedná se o příběh armádního zdravotníka trpícího posttraumatickou stresovou poruchou, kvůli níž se dostane do problémů při užívání drog. Na jejich nákup si začne shánět peníze jako bankovní lupič.

Anthony Russo ovšem slibuje nejen kriminální drama, ale i romantické momenty. Cherry (Holland) totiž kromě přepadávání bank také buduje vztah s dívkou Emily. Tu ztvárňuje Ciara Bravo, jedenadvacetiletá herečka, známá například ze seriálu Wayne. 

Pro Hollanda se jednalo o krátkou přestávku během natáčení dalšího filmu o Spidermanovi a filmové předělávky videohry Uncharted. Do příběhů o dobrodruhovi, podobnému Indiana Jonesovi, nebo marvelovském superhrdinovi by se ovšem “vyhublý” herec moc nehodil. Proto je nyní Holland opět na své váze, která se pohybuje kolem 63 kilogramů a fanynky se tak nemusí bát o jeho zdraví. 

Zdroj