Starka začíná vyhrávat boj o život. Jeho syn z pověrčivosti raději nic neříká

4 měsíce starý 134

Koncem května se z té zprávy možná i voda v říčce Litavce u příbramského stadionu na chvíli zastavila. Šéf tamního fotbalu skončil při dovolené na Kanárských ostrovech po oboustranném zápalu plic v umělém spánku v tamní nemocnici. Poté byl převezen zpátky do Česka do vyhlášeného zdravotního zařízení IKEM. Zprávy o fotbalovém bossovi se ale nelepšily. Byl v umělém spánku na přístrojích.

Změna přišla až teď. A k lepšímu. Starka už komunikuje s okolím. „Já se z pověrčivosti k tomu nechci vyjadřovat,“ konstatoval pro CNN Prima NEWS Jan Starka, syn kontroverzního funkcionáře a majitel 1. FK Příbram. Pro web Aktuálně.cz Jaroslav Starka prozradil, že se nyní vše vyvíjí dobře.

Stále je připoután na lůžko a čeká ho náročná rehabilitace. Nyní se jen řeší, do jaké centra zamíří. Neznamená to ovšem, že by se bez protřelého bosse, který v divokých devadesátkách dokonce získal i kvůli kontaktům s Františkem Mrázkem nebo Radovanem Krejčířem nálepku mafiána, chod příbramského klubu zastavil.

„Bez táty je to teď o hodně těžší a mám práce až nad hlavu, ale chystáme se na soutěž, kádr se podařilo udržet a myslím, že jsme dobře připraveni,“ pokračoval Starka mladší.

Starkův návrat k fotbalu ještě nějaký čas zabere. Prezident Příbrami by se ale asi nezlobil, kdyby svůj tým nalezl v horních patrech tabulky Fortuna ligy. Druhé nejvyšší české soutěže.

Zdroj