Střelba na jihu Izraele si vyžádala dva mrtvé a čtyři zraněné

před 2 měsíce 58

foto Policie na místě střelby na autobusové zastávce severně od města Kirjat Malachi na jihu Izraele.  Nejméně pět lidí utrpělo zranění. Policie uvedla, že útočník byl neutralizován. 16. února 2024.  This content is intended for editorial use only. For other uses, additional clearances may be required.

Tel Aviv - Nejméně čtyři lidé utrpěli zranění a dva další zahynuli při útoku střelnou zbraní na autobusové zastávce na jihu Izraele. Policie dnes uvedla, že útočník byl neutralizován, informoval server The Times of Israel (Tol). Incident se odehrál severně od města Kirjat Malachi. Motiv činu zatím není znám.

Kaplanova nemocnice oznámila, že dvacetiletý muž a jedna další osoba na následky zranění zemřeli. Podle zdravotnického zařízení jsou dva zranění ve vážném stavu a dva ve středně těžkém.

Podle izraelských médií přijel útočník na místo v autě a zahájil palbu. Zastřelil ho voják, který byl na místě činu. Policie uvedla, že na místě pokračuje rozsáhlá pátrací akce, která má zjistit, zda do útoku nebyli zapojeni další lidé.

Přečtěte celý článek