Svérázný ruský politolog blouzní: koronavirus je biologická zbraň, vakcíny jsou podvod

4 měsíce starý 23

Alexandr Dugin. | FOTO: commons.wikimedia.org/CC BY 4.0

Známý a dosti podivný ruský politolog Alexandr Dugin odhalil takzvané „svědky kovidovy“. Dugin je přesvědčen, že před koronavirem nezachrání žádná vakcína, protože je umělého původu a ve skutečnosti jde o biologickou zbraň.

Jak píše nacionalistický ruský web Tsargrad.tv, koronavirus existuje a je opravdu děsivý, ale neexistuje proti němu účinná vakcína – to je názor známého politologa, vůdce Mezinárodního euroasijského hnutí Alexandra Dugina. Jeho slova cituje na síti Telegram kanál Nezygar.

Dále čtěte

 FORUM 24 (FORUM 24)

Vracíme Čechům noviny. Předplaťte si Týdeník FORUM

Jestli i vám od doby, kdy předseda vlády vzal Čechům dva klíčové deníky, institut papírových novin chybí, máte právě nyní šanci to změnit. ...

číst článek »

„Pokud mluvíme o biologické zbrani – nebo o něčem podobném viru HIV, nemůže existovat žádná vakcína. Protilátka buď není k dispozici, nebo je utajována,“ uvedl politický analytik. Odhalil celé pozadí situace s vakcínami ve světě. Místo skutečného léku na nemoc se vakcína stala politickou a geopolitickou zbraní, zdrojem korupce, prostředkem kariérního postupu a obchodním nástrojem.

Obrovské zisky rozhodují o všem, zdůraznil Dugin. Nebezpečí podle něj spočívá v tom, že když se to, co teď je, prezentuje jako „vakcína“, nikdo nebude hledat skutečnou vakcínu. „Když jsme začali klamat ostatní, skončíme tím, že budeme klamat sami sebe,“ shrnul odborník.

Alexandr Dugin na své stránce na Facebooku dříve označil koronavirus za něco jako „mor nové generace“. Kategoricky odmítl všechny konspirační teorie, podle nichž žádný kovid neexistuje, pandemii vymyslela „světová vláda“ a jejím hlavním cílem je vnutit všem QR kódy.

Filozof ve svém příspěvku zdůraznil, že pandemie a boj proti ní je obchod. Hromadné očkování se například provádí pod záminkou obnovy restaurací, nákupních center, tělocvičen apod. Dugin upozornil, že se zdaleka nejedná o životně důležité instituce. Je to jednoduše otázka financí.

Mezitím se ve společnosti vášnivě diskutuje o vedlejších účincích očkování. Někteří odborníci tvrdí, že následky mohou být velmi vážné, až smrtelné. Jiní, například imunolog Vladislav Žemchugov, tvrdí, že u očkovaných se horečka objevuje jen zřídka. Odborník řekl rozhlasové stanici Komsomolskaja pravda, že vedlejší účinky vakcíny lze řešit běžným podáváním aspirinu.

(Tolik web Tsargrad. Obrázek si každý může udělat sám. Není divu, že v Rusku očkování tak vázne, když se občanům dostává takto kvalifikovaných sdělení.)

Zdroj