Tak to je opravdu vrchol drzosti Evropské unie. EU není schopna zajistit dostatek vakcín členským státům, ale ty státy, které se...

2 měsíce starý 8
Tak to je opravdu vrchol drzosti Evropské unie. EU není schopna zajistit dostatek vakcín členským státům, ale ty státy, které se rozhodly situaci řešit samy, unie varuje před nákupem ruské vakcíny Sputnik V. Vidíme jasně, že EU nepomáhá, ale škodí! Navíc ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN trvají na schválení vakcíny k očkování proti covidu Evropskou lékovou agenturou spadající pod EU. Lidé u nás umírají, ale strany Demobloku tu takhle odporně politikaří. Očividně prosazují, aby Česká republika nebyla suverénním státem, ale aby musela poslouchat vše, co přijde z Bruselu! Hnutí SPD prosazuje co největší výběr bezpečných vakcín pro ty občany, kteří se chtějí nechat DOBROVOLNĚ očkovat a aby o očkování u nás rozhodoval český stát, ne Brusel! Není důležité, zda je vakcína ruská, ale zda pomůže lidem!

Hnutí SPD odmítá diktát neschopného a škodlivého Bruselu a stojí také proti tomu, že strany Demobloku, které očividně kolaborují s diktátem Evropské unie, se fakticky staví proti řešení nynější nelehké situace. Je to opravdu hnusné politikaření a eurohujerství!

Zdroj