Tak to je šílené. Na Úřadu vlády se podle informací Novinek chystá návrh, který počítá se snížením trestů za drogové trestné čin...

před 4 měsíce 56
Tak to je šílené. Na Úřadu vlády se podle informací Novinek chystá návrh, který počítá se snížením trestů za drogové trestné činy. 💉Záměr má zastánce v národním protidrogovém koordinátorovi Jindřichu Vobořilovi (ODS), který se netají tím, že je zastáncem dekriminalizace. Kromě legalizace marihuany stát chystá velkou dekriminalizaci drogových trestných činů a zmírnění trestů, informoval iDnes. Nabývám dojmu, že pan Vobořil a Fialova vláda snad lobují za narkomafii. Fialova vláda chce, aby se z naší země stal ráj feťáků, dealerů a narkomafie?

Návrh snižuje zejména spodní sazby jak u výroby a obchodu s tvrdými drogami, tak pro delikty týkající se typicky marihuany. V žádném případě nesouhlasíme se snížením sazeb u tvrdých drog. Tvrdé drogy jsou obrovské zlo, které přináší rozklad osobnosti a doprovodnou násilnou trestnou činnost, krádeže a nepřizpůsobivé jednání.

Přečtěte celý článek